Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДО ВИКЛАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ

ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДО ВИКЛАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ

Назва:
ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДО ВИКЛАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,05 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
СТИРКІНА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
УДК 378.147:81?243/371.383
ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ
МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
ДО ВИКЛАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Полтавському державному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, доцент
Лещенко Марія Петрівна, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, головний науковий співробітник відділу теорії і практики педагогічної майстерності, м. Київ.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Пуховська Людмила Прокопівна, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, завідувачка відділу порівняльної професійної педагогіки і психології, м. Київ;
кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник
Миропольська Наталія Євгенівна, Інститут проблем виховання АПН України, старший науковий співробітник лабораторії естетичного виховання, м. Київ.
Провідна установа: Харківський державний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “13” лютого 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м. Київ, вул. М. Берлинсь-кого, 9).
Автореферат розісланий “9” січня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цибульська Г. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Сучасний період розвитку суспільства характеризується цивілізаційними змінами, які викликані прагненням людства до інтеграції. Наша держава стає дедалі більш відкритою для політичних, економічних, культурних відносин із країнами Західної Європи, що зумовлює нові вимоги до рівня знань з іноземної мови, і, відповідно, до її викладання. Фахівцям будь-якого профілю необхідне спілкування з іноземними колегами, щоб мати можливість обмінятися досвідом, ефективно проходити стажування, оволодіти технологією адаптації вітчизняної науки й культури до світових економічних та соціальних моделей. Сьогодення вимагає від випускників середньої школи, а тим більше від студента вищого навчального закладу глибоких знань спеціалізованої лексики з різних галузей науки, культури, мистецтва.
Одним із центральних положень, визначених у Національній доктрині розвитку освіти України в ХХІ столітті (проект), є створення умов для підготовки вчителів, здатних практично втілювати нові прогресивні методики й технології навчання, інтегруючи всі етапи навчально-виховного процесу з кращими здобутками світової культури. Вітчизняна теорія і практика професійної підготовки вчителів іноземної мови яскраво свідчать про перехід до нового постметодичного періоду, який характеризується інтеграцією різних підходів, стратегій, технологій. У цьому контексті процес підготовки вчителів іноземної мови спрямовується на формування у студентів умінь реалізовувати інтегровані технології, поєднуючи класичні й інноваційні підходи до навчання у площині особистісного бачення.
Дидактичні засади підготовки майбутніх учителів іноземної мови до викладання інтегрованих курсів є головною проблемою дослідження. Інтегровані курси як перехідний етап до впровадження полілінгвальної системи навчання забезпечують оволодіння достатнім рівнем знань спеціальної іншомовної лексики. Узагальнення результатів вивчення особливостей багатомовної освіти у країнах Західної й Східної Європи, Канади, США дозволило зробити висновок, що полілінгвальна система навчання є одним із кращих визнаних наукою й апробованих на практиці досягнень у досліджуваній сфері.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДО ВИКЛАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КУРСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок