Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,80 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Ластовецький Андрій Станіславович
УДК 342.2;3
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ
12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському юридичному інституті МВС України.
Науковий керівник
доктор юридичних наук, професор
Калюжний Ростислав Андрійович,
Національна академія внутрішніх справ України (м. Київ), начальник кафедри теорії держави та права.
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор
Рябченко Олена Петрівна,
Національний Університет внутрішніх справ МВС України (м. Харків), професор кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ;
кандидат юридичних наук,
член-кореспондент Академії правових наук України, Нагребельний Володимир Петрович,
Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України (м. Київ), заступник директора.
Провідна установа –
Національна академія державного управління при Прези-дентові України, кафедра державного управління і менедж-менту, (м. Київ).
Захист відбудеться “31” травня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 в Національній академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Націо-нальної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий “21” квітня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Коваль
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження визначається тим, що за умов трансфор-маційних змін у суспільстві за допомогою відповідних правових та організаційних чинників важливо насамперед забезпечити оптимальний баланс між державним впливом на економічні процеси і ринковою саморегуляцією.
Однак, із самого початку реформ, не було вироблено єдиного науково обґрунтованого підходу до шляхів розв’язання зазначеної проблеми. З одного боку, будь-яке “послаблення” державного регулювання можна розглядати як шлях до анархії стихійних ринкових сил, з іншого – перехід до ринку з одночасним скороченням регулюючої ролі держави – трактується як єдиний засіб виходу з кризи.
Ці полярно протилежні підходи знаходять своє відображення в організаційно-правовому регулюванні підприємницької діяльності, яке значною мірою продовжує здійснюватися багатьма органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування безсистемно і шляхом підзаконної (відомчої) нормотворчості. Це призводить до “розпорошення” регулюючої ролі держави і не сприяє системній розробці та впровадженню у сферу підприємницької діяльності механізмів ринкової саморегуляції.
Потреба у поглибленні комплексних, системних досліджень проблем, котрі виникають при здійсненні органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування діяльності щодо регулювання підприємництва, очевидна. Особливо такі дослідження можуть бути результативними на межі трьох галузей наукових знань – теорії управління, права та економіки, оскільки процеси розбудови демократичної, соціальної, правової держави безпосередньо обумовлені успіхом економічних реформ в Україні і подальшим розвитком підприємницької діяльності. Ці чинники і зумовили вибір даної теми дисерта-ційного дослідження.
Найбільш важливими в науковому розумінні для автора під час роботи над дисертацією були теоретичні розробки провідних вітчизняних фахівців у галузі теорії управління, адміністративного права, фінансового права та наукових проблем підприємницької діяльності: В.Б.Авер’янова, А.І.Берлача, Ю.П.Битяка, З.С.Варналія, А.С.Васильєва, Л.К.Воронової, В.М.Гайворон-ського, В.М.Гаращука, Л.М.Долі, Г.Л.Знаменського, А.Т.Комзюка, Є.Б.Кубка, О.А.Кузьменко, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок