Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ДЕФОРМАЦІЇ ДИСКРЕТНИХ ТІЛ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ СВИНЦЕВИХ ВОЛОКОН

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ДЕФОРМАЦІЇ ДИСКРЕТНИХ ТІЛ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ СВИНЦЕВИХ ВОЛОКОН

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ДЕФОРМАЦІЇ ДИСКРЕТНИХ ТІЛ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ СВИНЦЕВИХ ВОЛОКОН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
7
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПУКАЛОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
УДК 621.775.8
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ДЕФОРМАЦІЇ ДИСКРЕТНИХ ТІЛ
І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ
СВИНЦЕВИХ ВОЛОКОН
Спеціальність: 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кіровоградському державному технічному університеті Міністерства освіти України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Шепельський Микола Васильович, Кіровоградський державний технічний університет, професор кафедри “Обробка металів тиском та ливарне виробництво”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Соколов Лев Миколайович, Донбаська державна машинобудівна академія, професор кафедрі "Машини та технології ОМТ" (м. Краматорськ);
кандидат технічних наук, доцент Кашаєв Валерій Михайлович, Донецький державний технічний університет, доцент кафедри "Обробка металів тиском"
(м. Донецьк).
Провідна установа
Запорізький державний технічний університет, кафедри "Машини та технології ОМТ", Міністерство освіти України (м. Запоріжжя).
Захист відбудеться 20 травня 1999 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.01 у Донецькому державному технічному університеті (340000, м. Донецьк, вул. Артема, 58).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного технічного університету (340000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, ІІ уч. корпус).
Автореферат розісланий "16 " квітня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 11.052.01, д.т.н., проф. ____________________________С.М. Саф’янц


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Згідно даних Міністерства статистики України щодобово до навколишнього середовища з промислових підприємств викидається біля 22 тис. м3 забруднених стоків. Жорсткі екологічні вимоги, з одного боку, і складність фільтрації забруднених розчинів, з іншого привела до того, що на підприємствах стали встановлювати басейни-відстойники та ємкості-накопичувачі, котрі в цілому не розв'язують проблему: загальна кількість опадів, які щороку накопичуються в очисних спорудах України, становить 77 тис. тон при вологості 98% (15 тис. тон у перерахунку на суху речовину). Особливу складність становить очищення агресивних розчинів.
У теперішній час в якості фільтруючих елементів для очищення від суспензій та механічних домішок у кислотно-лужних середовищах використовують перхлорвінілову тканину, тканину з бусофіду, поліетиленові диски, кварцовий пісок, фільтрувальні керамічні патрони, тонкошарові фторопластові фільтруючі матеріали, металокераміку.
Ткані фільтри та пористі поліетиленові матеріали хоча й забезпечують високий рівень фільтрації, але мають загальні недоліки – неоднорідна відносна величина пор, низька механічна міцність та неможливість регенерації. Більш переважними являються металокерамічні фільтри. Однак в силу специфіки ущільнення вихідного матеріалу (порошку), фільтруючі елементи з пористістю понад 40% отримати практично неможливо (низька механічна міцність). До того ж цим матеріалам притаманні тупикові пори.
Більш ефективними є металоволокнисті фільтри. Вигнута система капілярів, хаотичні переплетіння та механічне зчеплення волокон, рівномірний опір наскрізному потоку та можливість отримання пористості до 95% і, тим самим, високої робочої площі, визначають перевагу їх відносно інших фільтруючих матеріалів.
Найбільш перспективними для фільтрації агресивних середовищ є свинцеві волокнуваті фільтри. Однак через складність отримання свинцевих волокон методом ежекції з розплаву відомості про застосування таких фільтрів практично відсутні. В цілому можна зробити висновок, що стримуючим фактором розширення об'ємів та областей застосування свинцевих металоволокнистих пористих виробів є висока вартість вихідного матеріалу – волокна, що спричинено високою енергоємністю, дорожнечею апаратури та обладнання, недосконалістю технології та незадовільною екологічністю процесу їхнього виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ДЕФОРМАЦІЇ ДИСКРЕТНИХ ТІЛ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПРЕСУВАННЯ СВИНЦЕВИХ ВОЛОКОН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок