Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ УДОСКОНАЛЮВАННЯМ МЕТОДИКИ ВИБОРУ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК

ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ УДОСКОНАЛЮВАННЯМ МЕТОДИКИ ВИБОРУ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК

Назва:
ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ УДОСКОНАЛЮВАННЯМ МЕТОДИКИ ВИБОРУ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,00 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тарасов Юрій Володимирович
УДК 629.017
ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ УДОСКОНАЛЮВАННЯМ
МЕТОДИКИ ВИБОРУ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК
Спеціальність 05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології машинобудування та ремонту машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Бажинов Олексій Васильович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автомобільної електроніки;
кандидат технічних наук, доцент Кашканов Андрій Альбертович, Вінницький державний технічний університет, доцент кафедри “Автомобілі та транспортний менеджмент”.
Провідна установа: Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорта та зв’язку України, кафедра експлуатації та ремонту рухомого складу, м. Харків.
Захист відбудеться “ 4 ” квітня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д?64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “ 3 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.С. Наглюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна займає одне з перших місць у Європі по кількості ДТП на автомобільних дорогах. Однією з причин такого явища є нестабільність гальмових властивостей автомобілів, що обумовлена низькою якістю фрикційних матеріалів гальмових колодок, які поставляються на ринок України. Автомобіль, що сходить з конвеєра заводу має якісно підібрані гальмові колодки, але в експлуатації власник на нього установлює будь-які колодки, які купує на ринку. Це стосується в першу чергу старих автомобілів ВАЗ, ГАЗ, АЗЛК, ЗАЗ та інших. Вказана ситуація аргументує необхідність розробки методики вибору гальмових колодок для передніх і задніх гальмових механізмів в умовах експлуатації автомобілів, а також при оцінці їх гальмових властивостей, у тому числі – при розслідуванні дорожньо-транспортних пригод.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася:
- відповідно до постанови Національної ради з питань безпеки життєдіяльності населення №3 від 25 грудня 1997 р. “Про відповідність вимог охорони праці машин, транспортних засобів, устаткування, що виготовляється в Україні”;
- відповідно із планами науково-дослідної роботи ХНАДУ по проблемі: ”Безпека дорожнього руху”.
Мета і завдання дослідження.
Мета роботи – поліпшення активної безпеки легкового автомобіля за рахунок удосконалювання методики вибору фрикційних пар у процесі експлуатації.
Відповідно до поставленої мети в роботі були визначені наступні задачі:
- розробити фізичні та математичні моделі для оцінки гальмових властивостей автомобілів;
- провести експериментальні дослідження стабільності гальмових властивостей легкового автомобіля при різних варіантах сполучення фрикційних матеріалів на передніх і задніх осях в дорожніх умовах і на барабанному стенді;
- розробити методику раціонального вибору фрикційних пар передніх і задніх гальм автомобілів.
Об'єкт дослідження - динаміка гальмування автомобіля і процеси, що відбуваються на поверхнях тертя передніх і задніх гальмових механізмів легкових автомобілів при різному сполученні фрикційних пар.
Предмет дослідження - визначення взаємозв'язку між гальмівними властивостями легкових автомобілів та режимами гальмування, конструкцією гальмових механізмів і трибологічними характеристиками фрикційних пар.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ УДОСКОНАЛЮВАННЯМ МЕТОДИКИ ВИБОРУ ГАЛЬМОВИХ КОЛОДОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок