Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ЗАПАСІВ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості України)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ЗАПАСІВ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості України)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ЗАПАСІВ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,59 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САЙКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
УДК 657.422:664.644.4
 
 
 

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ЗАПАСІВ
(на прикладі підприємств молокопереробної промисловості України)
 
 
 

Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
 

Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Головко Тетяна Василівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
 
кандидат економічних наук, доцент
Сопко Валерія Василівна,
Університет економіки та права “Крок”,
заступник завідувача кафедри обліку, аналізу
та аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського
обліку та аудиту, м. Київ.

Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2004 р. о 16 00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ 26 ” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор ____________ А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової економіки в Україні неможливе без виробництва конкурентоспроможної продукції та її реалізації на внутрішньому та зарубіжних ринках. Водночас основною передумовою здійснення господарської діяльності молокопереробних підприємств є достатній обсяг та раціональне використання виробничих запасів. Вирішення проблеми ефективного розвитку та зростання виробничого потенціалу молокопереробних підприємств потребує створення системи управління виробництвом, в основу якої має бути покладено формування інформації про виробничі запаси підприємства. Розробка та впровадження основних напрямів підвищення ефективності господарської діяльності молокопереробних підприємств передбачає вдосконалення обліку і контролю виробничих запасів, які забезпечують менеджерів і керівників належною інформацією для прийняття управлінських рішень.
Процес трансформації вітчизняної системи бухгалтерського обліку зумовив суттєву перебудову методології та організації обліку виробничих запасів молокопереробних підприємств. З переходом до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку значно розширилися можливості підприємств у виборі правил ведення облікової політики та методів обліку виробничих запасів. На сьогодні законодавчо не регламентується, яку систему обліку виробничих запасів слід обрати. Для того щоб правильно зробити вибір, потрібно добре усвідомлювати переваги тієї чи іншої системи для конкретного господарства. У зв’язку з цим особливо посилюються вимоги до бухгалтерського обліку в напрямі підвищення дієвості, аналітичності та оперативності отримуваної інформації про виробничі запаси з метою прийняття ефективних управлінських рішень.
Вирішення цих питань потребує оновлення системи отримання інформації про виробничі запаси, використання нетрадиційних для вітчизняної облікової практики підходів щодо ефективного їх використання та оптимізації результатів діяльності підприємства через застосування принципів і методів бухгалтерського обліку.
Загальні питання обліку і контролю виробничих запасів висвітлювались у працях відомих вітчизняних учених-економістів. Значну увагу їм приділяли Бутинець Ф. Ф., Валуєв Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ЗАПАСІВ (на прикладі підприємств молокопереробної промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок