Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОПЕРАТОРА ЗВ’ЯЗКУ ТА ЇЇ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОПЕРАТОРА ЗВ’ЯЗКУ ТА ЇЇ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Назва:
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОПЕРАТОРА ЗВ’ЯЗКУ ТА ЇЇ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,48 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА
ПЕТРАШЕВСЬКА АНГЕЛІНА ДМИТРІВНА
УДК 336.771.22:339.17
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОПЕРАТОРА ЗВ’ЯЗКУ
ТА ЇЇ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та звязкуУкраїни
Науковий керівник | кандидат економічних наук, професор
Стрельчук Євген Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник Котлубай Михайло Іванович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень, завідувач відділу ринку транспортних послуг
доктор економічних наук, професор
Лозова Тамара Іллівна,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, професор кафедри управління підприємствами зв’язку | Провідна установа | Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра економіки, організації та управління підприємствами, Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Харків |
Захист відбудеться 7 липня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий 5 червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Отливанська Г.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Зв’язок є основою інформатизації суспільства та створює можливість оперативного управління і вирішення проблем, що виникають у системі всіх галузей економіки України. Історично і технологічно обумовлені перетворення у сфері телекомунікацій стимулювали появу нових вимог до ефективного існування галузі зв’язку. З урахуванням світового досвіду, загальної економічної теорії та інтеграційних намірів України державними програмами поставлена задача активізації інвестиційної діяльності в галузі зв’язку.
У сучасному суспільстві з високими темпами розвитку техніки, технологій та інформаційного простору ринкова кон’юнктура змінюється значними темпами, як наслідок – трансформаційні процеси, що тривають в економіці держави, вносять постійні корективи в умови формування стратегії розвитку оператора зв’язку та її інвестиційного забезпечення. Визначення пріоритетних напрямків виробничої діяльності, системи стратегічних і фінансових цілей та вибір найефек-тивніших шляхів розвитку із врахуванням перспективи є процесом розробки стратегії розвитку оператора зв’язку.
Широке коло питань, пов’язаних з пошуком пріоритетних напрямків формування стратегії розвитку та підвищення ефективності інвестиційного процесу, розглянуто у працях зарубіжних і вітчизняних вчених: С.І. Абрамова, Ю.М. Бахрамова, І.А. Бланка, Б.В. Бур-кинського, А.Дж. Гетмана, В.В. Глухова, В.М. Гранатурова, І. Макарія, І. Мухарь, Д.І. Олій-ник, В.М. Орлова, О.С. Редькіна, Роберта Н. Холта, О.С. Стоянової, Н.А. Хрущ, К. Янковсь-кого тощо. Разом з тим, багатоплановість і складність вирішення цих питань, а також особливості галузі зв’язку ставлять перед необхідністю розробки теоретико-методологичних проблем формування стратегії розвитку оператора зв’язку та її інвестиційного забезпечення.
Однією з найважливіших умов реалізації стратегії розвитку у сфері телекомунікацій є найповніше й найефективніше використання наявного інвестиційного потенціалу, а також оцінка інвестиційної привабливості галузі зв’язку, що підтверджує необхідність подальшого наукового розвитку основних принципів забезпечення процесу здійснення інвестиційної діяльності.
Саме цим пояснюється вибір теми дисертаційної роботи, її актуальність і значність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОПЕРАТОРА ЗВ’ЯЗКУ ТА ЇЇ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок