Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО МАРКЕТИНГУ

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО МАРКЕТИНГУ

Назва:
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,70 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський державний економічний університет
ЗАВАДСЬКА ДІАНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 336.221.24:336.71
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ
БАНКІВСЬКОГО МАРКЕТИНГУ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Кузнєцова Людмила Вікторівна,
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мороз Анатолій Миколайович,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри банківської справи
кандидат економічних наук
Скорик Микола Леонідович,
Голова Правління АКБ “Імексбанк”
Провідна установа: Українська академія банківської справи Національного банку України, кафедра банківської справи, м. Суми.
Захист відбудеться “7” лютого 2006 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.055.02 в Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського державного економічного университету: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий “6” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Г. Баранова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток ринкових відносин диктує необхідність використання нових методів і підходів в управлінні та врахування досвіду країн з розвиненою ринковою економікою, які переконливо свідчать про те, що теоретичною та практичною концепціями вдосконалення управління банком має бути маркетинг. В умовах зростаючої конкурентної боротьби маркетингове управління банком дозволяє виявити сильні і слабкі сторони його діяльності та забезпечити високий рівень підготовки й прийняття управлінських рішень, спрямованих на підвищення його стійкості і виживання в конкурентному ринковому середовищі.
Фінансова стійкість банку формується під впливом зовнішніх та внутрішніх чинників економічного середовища і визначає спроможність банку досягати цілей свого розвитку відповідно до наявного ресурсного забезпечення та вимог ринку.
Особливого значення концепція розвитку банківського маркетингу набуває у процесі трансформаційного реформування економіки України та розширення сфери діяльності банків з урахуванням реальних можливостей їх адаптації до ринкового середовища. Вирішення цих завдань передбачає зміну підходів до управління процесами маркетингових досліджень щодо вивчення попиту банківських послуг на ринку, прогнозування поведінки клієнтів та конкурентів банку.
Важливим завданням сучасного маркетингу є фінансове забезпечення процесів втілення новітніх інструментів дослідження та автоматизації банківських операцій і технологій зі створення та просування нових банківських послуг і поліпшення якості традиційних, що сприятиме забезпеченню стійкості та конкурентоспроможності вітчизняних банків.
Теоретичні засади маркетингового управління були предметом досліджень ряду зарубіжних учених: М. Альберта, І. Ансоффа, І. Балабанова, В. Беляєва, І. Березіна, Р. Джозліна, П. Друкера, Є. Єгорова, С. Іванової, Ф. Котлера, М. Мескона, Дж. Мітсберга, М. Портера, Д. Хамфріза, Ф. Хедоурі та ін. Актуальних проблем розвитку банківського маркетингу прямо чи опосередковано торкаються у своїх працях провідні вітчизняні дослідники І. Алексєєв, Ю. Васюренко, І. Волошко, Р. Герасименко, О. Кіреєв, Л. Коваленко, С. Козьменко, Н. Куденко, Л. Кузнєцова, А. Мороз, А. Нікітін, В. Пелішенко, Л. Романенко, Ф. Шпиг та ін.
Однак варто зазначити, що деякі важливі аспекти розвитку банківського маркетингу розглянуто ще недостатньо. Насамперед це стосується проблем фінансового забезпечення процесів формування нового комплексного підходу до маркетингового дослідження ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок