Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН В УКРАЇНІ

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН В УКРАЇНІ

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,56 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
СЕРГЄЄВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
 
УДК: 35.073.6 (477)
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН В УКРАЇНІ
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент
Клюєв Олександр Миколайович,
Харківська обласна рада, заступник голови.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Тищенко Микола Маркович,
Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого,
професор кафедри адміністративного права;
кандидат юридичних наук, доцент
Кузніченко Сергій Олександрович,
Кримський юридичний інститут
Харківського національного університету внутрішніх справ,
начальник кафедри адміністративного права та процесу.
Захист відбудеться 27 жовтня 2007 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий 27 вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Литвинов 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Будучи предметом фіскальних правовідносин податки, збори (обов’язкові платежі) є важливим інструментом стимулювання підприємництва та інвестиційної активності, фінансовим гарантом реалізації соціальних програм та забезпечення наповнюваності бюджетів та цільових фондів. Економічна реформа в Україні вимагає пошуку нових шляхів адаптації фіскального механізму до конкретного етапу розвитку економіки, структуризації фіскальної системи, систематизації окремих форм оподаткування, оптимізації останніх відповідно до потреб ринкової економіки. Не є секретом і те, що між суб’єктами фіскальних правовідносин, а саме податковими органами та платниками податків існує чимало невирішених проблем правового, економічного, організаційного та соціального характеру, що, насамперед, зумовлено непослідовністю бюджетно-податкової реформи, не виваженістю фіскально-економічної політики, частою зміною податків та їх ставок, переглядом механізмів їх справляння, зміною напрямків фінансових пріоритетів у державі. Вказані проблеми постійно загострюються внаслідок непослідовної комплексної економічної реформи та вимагають подальшого вивчення. Таким чином, дослідження проблем правового регулювання фіскальних правовідносин, набуває особливого змісту і актуальності.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до п.п.3, 4 Стратегічного плану розвитку державної податкової служби України на період до 2013 року, затвердженого наказом ДПА України № 160 від 7 квітня 2003 року, п.2.5 Тематики пріоритетних напрямків фундаментальних та прикладних досліджень вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 2002-2005 років, затверджених наказом МВС України № 635 від 30 червня 2002 року, п.1.2 Пріоритетних напрямів наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розроблення і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ на період 2004-2009 рр., затверджених наказом МВС України № 755 від 5 липня 2004 р. п.3.1, 9.1 Пріоритетних напрямів наукових досліджень Харківського національного університету внутрішніх справ на 2006-2010 рр., схвалених Вченою радою Харківського національного університету внутрішніх справ від 12 грудня 2005 р.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає в тому, щоб на основі аналізу теоретичних засад та практики правового регулювання фіскальних правовідносин визначити їх сутність, структуру та особливості, надати пропозиції та рекомендації щодо удосконалення їх організаційно-правових засад.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ ПРАВОВІДНОСИН В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок