Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ (НА ПРИКЛАДІ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ)

МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ (НА ПРИКЛАДІ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ)

Назва:
МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ (НА ПРИКЛАДІ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,72 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Михайленко Олена Георгіївна
УДК 658.8: 574 (477)
МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ГОСПОДАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ
(НА ПРИКЛАДІ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ)
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент
та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Окландер Михайло Анатолійович,
Одеський державний економічний університет,
доцент кафедри маркетингу та економіки туризму
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України,
доктор економічних наук, професор
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м.Донецьк),
директор
доктор економічних наук, професор
Харічков Сергій Костянтинович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
НАН України (м. Одеса), заступник директора з наукової
роботи
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
(м. Львів).
Захист відбудеться 19 жовтня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розіслано “ 11 ” вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент Ковальов А.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пошук шляхів забезпечення ефективного функціонування господарських комплексів на регіональному рівні вимагає узгодження цілей, інтересів та дій суб’єктів господарювання в межах місцевого управління і зорієнтований на створення сприятливих умов для формування довготермінових конкурентних переваг економічних агентів, підвищення якості життя населення. Вирішення таких завдань можливе за умов використання маркетингу, який стає невід’ємною частиною механізмів реалізації економічної політики розвитку територій.
Це тим більш важливо, враховуючи, що нині в Україні регіони, максимально використовуючи власні резерви, повинні самостійно вирішувати специфічні соціально-економічні проблеми (за винятком тих питань, які принципово не можуть бути вирішені без підтримки центральних органів державного управління). Органам місцевого управління слід перейти до тактики соціально-економічних проривів у тих сферах, де можна отримати відносно швидкий ефект. Для цього також необхідно використовувати маркетинг - ринковий інструмент регуляторної політики суб’єктів управління.
Серед відомих авторів фундаментальних робіт з маркетингової проблематики Войчак А.В., Герасимчук В.Г., Крикавський Є.В., Кузьмін О.Є., Павленко А.Ф., Перерва П.Г., Решетникова І.Л., Савельєв Є.В. та інші. Для української школи маркетологів, в основному, характерним є розгляд концепції, методології та технології маркетингу на мікроекономічному рівні. Разом з тим, маркетинговий підхід може бути використаним і на мезоекономічному рівні. Вкрай нечисленні роботи з цієї тематики носять в основному постановчий, а в ряді випадків і несистемний характер. За наявності великої кількості методичних і наукових розробок маркетингової спрямованості спостерігається недостатня методична обгрунтованість концепції регіонального маркетингу, включаючи понятійний апарат регіонального маркетингу (за формою тотожний, але за своєю сутністю відмінний від фірмового). Це стосується рекомендацій з розробки шляхів щодо удосконалення структурної побудови стратегічного маркетингу, що охоплюює діяльність господарських комплексів регіону. Таким чином, актуальність теми дисертаційного дослідження визначається необхідністю розробки основ маркетингового забезпечення процесів стратегічного розвитку господарських комплексів, особливо рекреаційного, в межах регіону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ (НА ПРИКЛАДІ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок