Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИВОДУ КОРЕКТУЮЧИХ МАС СИСТЕМИ АВТОМА-ТИЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ РОТОРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИВОДУ КОРЕКТУЮЧИХ МАС СИСТЕМИ АВТОМА-ТИЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ РОТОРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИВОДУ КОРЕКТУЮЧИХ МАС СИСТЕМИ АВТОМА-ТИЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ РОТОРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,93 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Федориненко Дмитро Юрійович
УДК 621.9:62-755
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИВОДУ КОРЕКТУЮЧИХ МАС СИСТЕМИ АВТОМА-ТИЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ РОТОРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН
Спеціальність 05.02.03 - “Системи приводів”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернігівському державному технологічному університеті (ЧДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Сахно Юрій Олексійович, ЧДТУ, професор кафедри металорізальних верстатів та систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Лур’є Зіновій Якович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри гідромашин;
кандидат технічних наук, доцент Переяславський Олексій Миколайович, Вінницький державний технічний університет, доцент кафедри технології та автоматизації машинобудування.
Провідна установа
Національний транспортний університет, кафедра “Мости та тунелі” Міністерства освіти і науки Україним. Київ).
Захист відбудеться “01” лютого 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий 28 грудня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Дерібо О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При створенні металообробного устаткування, рулонно-намотувальних верстатів для листового матеріалу, центрифуг, змішувачів, гідророзбивачів макулатури та ін. машин роторного типу виникає проблема автоматичного зрівноважування роторної системи зі зміною експлуатаційного дисбалансу. Від успішного її вирішення багато в чому залежить продуктивність праці, якість виробів, загальний рівень вібрацій і шуму машин, надійність і стабільність їхньої роботи.
Перспективний привод коректуючих мас (КМ) повинен забезпечувати автоматичне балансування на ходу машини, при цьому траєкторія переміщення центра мас КМ повинна бути близькою до дуг окружностей, тому що в цьому випадку не відбувається робота проти відцентрових сил; привод повинен бути адаптований до промислових умов без складної вібровимірювальної апаратури і забезпечувати високу продуктивність і надійність балансування. При пусках і зупинках машини він не повинен негативно впливати на якість продукції.
Автоматизація процесу балансування грунтується на методі спрямованого балансування або методі випадкового пошуку. У першому випадку пристрої балансування являють собою складну систему автоматичного керування, у другому - вони значно простіші, але не гарантують досягнення зрівноваженого положення роторної системи в прийнятний час. Незважаючи на накопичений досвід у теорії і практиці балансування роторів машин, є ряд невирішених питань як в області автоматизації балансуючих пристроїв, так і в області теорії зрівноважування механізмів. Задача автоматичного балансування роторів технологічних машин простими і надійними пристроями дотепер не вирішена. Очевидно, необхідний пошук нових перспективних засобів для реалізації балансування роторних машин в автоматичному режимі. Вирішення цієї задачі на даному етапі є актуальною проблемою в машинобудуванні.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота виконувалася в рамках науково-дослідної роботи “Теоретична розробка методів і засобів автоматичного балансування систем” № ДР 0197U019283 відповідно до пріоритетного напрямку “Перспективні інформаційні технології, прилади комплексної автоматизації, системи зв'язку” код 07. Автор дисертації брав безпосередню участь у виконанні науково-дослідної роботи як виконавець.
Мета і задачі дослідження - створення удосконаленого приводу коректуючих мас системи автобалансування, який забезпечує зниження залишкового дисбалансу та розширює область застосування автоматичного балансування роторних машин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИВОДУ КОРЕКТУЮЧИХ МАС СИСТЕМИ АВТОМА-ТИЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ РОТОРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок