Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ В СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ В СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ В СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
СТЕПАНОВА Яна Михайлівна |
УДК 519.21: 681.3.068
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ В СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор ПОНОМАРЕНКО Леонід Анатолійович, головний науковий співробітник НВК “Київський інститут автоматики”.
Офіційні опоненти |
- доктор технічних наук, професор ТЕЛЕНИК Сергій Федорович, завідувач кафедри автоматики і управління в технічних системах Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник РАБЧУК Віталій Львович, завідувач відділу ЗАТ “Супутникові телекомунікації”.
Провідна установа |
- Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, відділ математичних систем моделювання.
Захист відбудеться “ ” 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп.1, к. 219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий “ ” березня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Л.П.Тронько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У відомій літературі дуже рідко зустрічаються праці, присвячені пошуку оптимальних стратегій обслуговування користувачів систем дистанційного навчання (СДН), хоча дана проблема є досить важливою, а її розв’язання може принести суттєвий економічний ефект.
У великих сучасних навчальних закладах, як правило, функціонують або проектуються системи дистанційного навчання, які з інформаційної точки зору є взаємозв’язаними між собою через локальні обчислювальні мережі та із навколишнім середовищем за допомогою Internet автоматизованими робочими місцями викладачів і адміністраторів та комп’ютерними базами даних і знань. В умовах ринкової економіки питання раціонального використання засобів комп’ютерної техніки, оптимального управління процесами обслуговування споживачів освітніх послуг стають все більш важливими.
Таким чином, впровадження в практику нової методології організації інформаційного обміну в системах дистанційного навчання, прийняття науково обґрунтованих рішень, вироблених на основі теоретичних положень даної дисертаційної роботи, дозволяє класифікувати її як актуальну, спрямовану на розв’язання важливого науково-технічного завдання підвищення ефективності функціонування систем дистанційного навчання, зниження витрат на обслуговування потоків інформаційних запитів від слухачів.
Об’єкт дослідження – інформаційно-обчислювальні комплекси і мережі систем дистанційного навчання.
Предмет дослідження – процеси інформаційного обміну і стратегії управління обслуговуванням користувачів в системах дистанційного навчання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планами науково-дослідних робіт Київського національного торговельно-економічного університету на 2000–2003 рр. за темою “Розробка основних технічних рішень та структури комплексу технічних засобів системи дистанційного навчання КНТЕУ з елементами її типізації”, яка виконувалась на замовлення Міністерства освіти і науки України (договір № М/765-2001), та за темою “Дослідження та вдосконалення структури, технічних параметрів та програмного забезпечення системи дистанційного навчання КНТЕУ”, яка виконувалась кафедрою економічної кібернетики за рішенням вченої ради КНТЕУ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ В СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок