Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВСТАНОВЛЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ ГЕОМЕТРИЧНИМИ та ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ЕЛЕКТРИЧНИХ АПАРАТІВ З МЕТОЮ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ АПАРАТІВ та ЇХ СЕРІЙ

ВСТАНОВЛЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ ГЕОМЕТРИЧНИМИ та ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ЕЛЕКТРИЧНИХ АПАРАТІВ З МЕТОЮ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ АПАРАТІВ та ЇХ СЕРІЙ

Назва:
ВСТАНОВЛЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ ГЕОМЕТРИЧНИМИ та ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ЕЛЕКТРИЧНИХ АПАРАТІВ З МЕТОЮ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ АПАРАТІВ та ЇХ СЕРІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,08 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мохд Зайдан Хусейн Кавакзех
УДК 621.313
ВСТАНОВЛЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ ГЕОМЕТРИЧНИМИ та ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ЕЛЕКТРИЧНИХ АПАРАТІВ З МЕТОЮ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ АПАРАТІВ та ЇХ СЕРІЙ
Спеціальність 05.09.01 – електричні машини та апарати

АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті
імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Загірняк Михайло Васильович,
ректор, зав. каф. електромеханіки,
Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Кременчук.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Дзюбан Віталій Серафимович,
заступник директора,
Український науково-дослідний, проектно-конструкторський та технологічний інститут вибухозахищеного та рудникового електрообладнання з дослідно-експериментальним виробництвом, м. Донецьк;
кандидат технічних наук, доцент
Заблодський Микола Миколайович,
проректор з наукової роботи, зав. каф. електричних машин та апаратів, Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Алчевськ.
Провідна установа: | Криворізький технічний університет, кафедра електромеханіки Міністерства освіти і науки України, м. Кривий Ріг.
Захист відбудеться: “ 18 ” травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.02 у Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 1 навчальний корпус, МАЗ.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДонНТУ за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2 навчальний корпус.
Автореферат розісланий “  ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д11.052.02,
к.т.н., доцент А.М. Ларін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Електричні апарати за своєю номенклатурою, кількістю типорозмірів, розмаїтістю принципів дії і призначенню, діапазоном потужностей, струмів і напруги, масовістю виробництва є найбільш чисельною групою електроустаткування, що використовується в господарстві будь-якої держави.
Вся електроенергія, вироблювана всіма джерелами: генераторами, акумуляторами, сонячними батареями, термоелектричними й іншими джерелами (наприклад, п’єзоелектричними) на своєму шляху до споживача проходить крізь ряд електричних апаратів найрізноманітнішого призначення і принципу дії: комутаційних, обмежуючих струм чи напругу, потужність, захисних, регулюючих і т.п.
При такому масовому застосуванні електричних апаратів важливе значення має раціональний вибір не тільки окремої конструкції, а й серії електричних апаратів, що існують на світовому ринку, для використання чи виробництва всередині країни, оскільки помилка може привести до великих збитків, а вдале рішення – принести значну вигоду.
Питанням установлення зв’язку між габаритними, електромагнітними й енергетичними характеристиками електричних апаратів і їх раціонального вибору присвячені роботи видатних учених: Буля Б.К., Гордона А.В., Любчика М.А., Ротерса Г., Сахарова П.В., Сливинської А.Г., Сотскова Б.С., Таєва І.С. і ін.
У теперішній час запропоновані лише часткові залежності енергетичних характеристик електричних апаратів від їх розмірів і маси. Існуючі залежності, що зв’язують окремі параметри деяких типів електричних апаратів не мають узагальнюючого характеру і є емпіричними.
Тому актуальною задачею є встановлення зв’язку між енергетичними і масо-габаритними характеристиками електричних апаратів для раціонального вибору вже існуючих апаратів і їх серій.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до теми держбюджетної НДР Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля ДН__“Моделювання взаємозв’язків геометричних і енергетичних параметрів електромеханічних процесів, пристроїв і технологічних систем енергозберігаючого напрямку”, номер державної реєстрації № ДР 0101U003277, у якій автор був молодшим науковим співробітником – сумісником.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВСТАНОВЛЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ ГЕОМЕТРИЧНИМИ та ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ ЕЛЕКТРИЧНИХ АПАРАТІВ З МЕТОЮ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ АПАРАТІВ та ЇХ СЕРІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок