Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ ВЕЛИКОПАНЕЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ ВЕЛИКОПАНЕЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ ВЕЛИКОПАНЕЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
НІКІФОРОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
УДК 699.86.001.63
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ І
РАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ
ВЕЛИКОПАНЕЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Савицький
Микола Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи, завідуючий кафедрою залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Могилат Олександр Никонович, Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою архітектури будівель та містобудування;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Фаренюк
Геннадій Григорович, Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, завідуючий відділом будівельної фізики і ресурсозбереження.
Провідна установа - Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Сімферополь.
Захист відбудеться “21” березня 2002 р. о “13 00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.02 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського,
24-а.
Автореферат розісланий “19” лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішими стратегічними задачами для країни.
За результатами аналізу структурних витрат енергоносіїв установлено, що житлово-комунальний сектор, зокрема, житлові будівлі старої забудови, являється одним із найбільших споживачів теплової енергії (біля 30% від загального споживання палива в країні). Проведені раніше дослідження дозволили виявити резерви енергозбереження в цьому секторі, що оцінюються в розмірі 50 до 70% від сучасного рівня енергоспоживання.
Існує безліч проектних рішень, ефективних технологій і матеріалів, що дозволяють знизити енергоспоживання існуючими будівлями, однак до цього часу впровадження енергоефективних заходів щодо термореновації (теплового захисту, санації, реабілітації, модернізації, термореконструкції) здійснюється дуже низькими темпами. Однією з головних причин такого становища являється відсутність методики раціонального проектування термореновації існуючих будівель. У зв'язку з цим, проблема підвищення енергоефективності існуючого житлового фонду і, зокрема, існуючих великопанельних будівель шляхом раціонального використання ресурсів, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до Комплексної державної програми енергозбереження України, Програми енергозбереження в житлово-цивільному будівництві, Галузевої програми енергозбереження в житлово-комунальному господарстві, Програми реконструкції житлових будинків перших масових серій, Комплексної програми енергозбереження в Дніпропетровській області на період до 2010 р., держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки: “Розробка наукових основ енергозбереження в житлових будинках старої забудови” 2000-2001 рр. (№ держреєстрації 0100U003682).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є удосконалення методики розрахунку і раціонального проектування термореновації великопанельних житлових будівель для вибору найбільш ефективного проекту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОРЕНОВАЦІЇ ВЕЛИКОПАНЕЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок