Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСПОКОЄННЯ РУХУ В ЦЕНТРАЛЬНИХ ЧАСТИНАХ МІСТ СТРИМУВАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ

ЗАСПОКОЄННЯ РУХУ В ЦЕНТРАЛЬНИХ ЧАСТИНАХ МІСТ СТРИМУВАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ

Назва:
ЗАСПОКОЄННЯ РУХУ В ЦЕНТРАЛЬНИХ ЧАСТИНАХ МІСТ СТРИМУВАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
Душник Володимир Феліксович
УДК 656.13.022
ЗАСПОКОЄННЯ РУХУ В ЦЕНТРАЛЬНИХ ЧАСТИНАХ МІСТ
СТРИМУВАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ
Спеціальність 05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
ПОЛІЩУК Володимир Петрович,
Національний транспортний університет,
професор кафедри “Транспортні системи та маркетинг”
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, доцент,
МИРОНЕНКО Віктор Кімович,
Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту України, начальник відділу перевезень та економічних методів;
кандидат технічних наук, доцент,
ДАВІДІЧ Юрій Олександрович,
Харківська Державна академія міського господарства, доцент кафедри “Транспортних систем та логістики”.
Провідна установа – Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра мехатроніки автотранспортних засобів, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться ”_25_” _лютого_ 2004 року о _12_годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, Київ-10, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету (Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розісланий “____” ________ 20__ р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради
кандидат технічних наук доцент Дзюба О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного періоду є характерним безупинне зростання об'ємів вантажних та пасажирських перевезень, що ставить підвищені вимоги до удосконалення міського транспорту в нашій країні. Статистичні дані говорять про те, що в останні десятиріччя спостерігається значна концентрація населення в містах. Транспорт забезпечує можливість життєдіяльності міста як цілісної системи з його адміністративними, економічними, культурно-освітніми та іншими функціями. По мірі зростання міста його вимоги до транспортних систем підвищуються.
Проте існує невідповідність між технічними можливостями сучасного міського транспорту та їх реальним використанням. Прикладом цього можуть служити низькі швидкості сполучення вуличного масового пасажирського транспорту - вони складають 15-18 км/год, що створює відчутні проблеми для міста.
Транспортні проблеми до деякого часу вдавалося вирішувати удосконаленням техніки рухомого складу, але на сьогоднішній день цей напрямок вже не дає достатнього ефекту. Вирішення задач транспортного обслуговування міста можна поділити на два основних комплекси: проектування міських транспортних систем і організацію руху міського транспорту.
Висока потреба міст в системах організації руху, які б забезпечували максимальну якість перевезень за мінімальних витрат транспортного часу, мінімальної транспортної "стомленості" та собівартості при подальшому зростанні рівня автомобілізації.
З вище сказаного походить, що питання взаємодії міського транспорту з містом, що обслуговується, потрібно вирішувати на основі системних уявлень.
В цілому транспортні системи міст являють собою складні багатогалузеві господарства, основними елементами яких є рухомий склад, шляхові споруди і пристрої, споруди і пристрої для зберігання, технічного обслуговування і ремонту рухомого складу, споруди і пристрої енергозабезпечення рухомого складу, пристрої організації руху рухомого складу. Однак забезпечення належного рівня ефективності транспортних систем, є насамперед пошуком компромісу між транспортною та іншими функціями міста. В останні роки, поряд з архітектурно-планувальними рішеннями в містах, найбільш поширеними є методи організації дорожнього руху.
Проблемам організації дорожнього руху в містах присвячені наукові праці багатьох вітчизняних та іноземних науковців, зокрема В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАСПОКОЄННЯ РУХУ В ЦЕНТРАЛЬНИХ ЧАСТИНАХ МІСТ СТРИМУВАННЯМ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок