Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛЯХИ ТА ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ШЛЯХИ ТА ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ШЛЯХИ ТА ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,36 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Радванський Іван Григорович
УДК 355.23:351.741
ШЛЯХИ ТА ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ
ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК
У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
здобувач Радванський І. Г.
Хмельницький – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент Томків Ігор Орестович, Національна академія Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, кафедра тактики та оперативного використання внутрішніх військ, начальник кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Іщенко Дмитро Васильович, Державний комітет у справах охорони державного кордону, начальник управління кадрів;
кандидат педагогічних наук Галус Олександр Мар’янович, Хмельницький обласний інститут удосконалення учителів ,завідувач кафедри педагогіки і методик навчальних предметів.
Провідна установа Національна академія оборони України, кафедра суспільних наук, Міністерство оборони України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 27 ” травня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, 28003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького.
Автореферат розісланий “ 7 ” квітня 2000 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук, доцент Галімов А. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах реформування внутрішніх військ МВС України і змін, що відбуваються в нашому суспільстві, все більшого значення набуває поліпшення якості підготовки слухачів вищих військових навчальних закладів до управлінської діяльності. Це обумовлено такими обставинами.
По-перше, на сучасному етапі реформування внутрішніх військ управлінська функція офіцерського складу загалом і особливо його керівної ланки стає важливим чинником подальшої успішної професійної діяльності. Це обумовлено зміною пріоритетів у вирішенні службово-бойових завдань, оптимізацією структури військ, розширенням службово-бойової діяльності, оснащенням військ сучасними технічними засобами управління.
По-друге, зміни воєнно-політичної обстановки у світі, а також соціально-економічні негаразди в Україні, криміналізація суспільства, високий рівень корумпованості різних ешелонів державної влади, загальний занепад духовних і моральних цінностей людини на тлі економічної кризи. На рівні державних органів влади зроблено висновок про те, що назріла нагальна потреба у подальшому вдосконаленні законодавства, посилення боротьби зі злочинністю, зокрема організованою. У відповідності до цього було переглянуто доктрину військового будівництва, функції і завдання внутрішніх військ МВС України, порядок їх комплектування. Умови виконання поставлених перед внутрішніми військами завдань значно ускладнились. Суттєво знизились якісні характеристики контингенту молоді, яка призивається у війська. В силу скорочення і значної недоукомплектованості військ офіцерами, прапорщиками і солдатами досить відчутно зросло службове навантаження на всі категорії військовослужбовців і особливо на офіцерський керівний склад. На даний час діяльність військових частин (підрозділів) значно ускладнилась, а умови функціонування міняються так стрімко, що існуючі рівні і стандарти управлінської підготовки випускників військових навчальних закладів вже не гарантують забезпечення вимог суб’єктів управління. Таке положення підтверджується висновками як управлінської теорії, так і військової практики.
Аналіз відзивів на випускників вищих військових навчальних закладів 1996-1999 років свідчить про те, що їх підготовці були притаманні такі недоліки: нерівномірність засвоєння знань, навиків і вмінь у здійсненні різних управлінських функцій, коли при відносному благополуччі в прийнятті рішень і плануванні залишають бажати кращого знання, навики і вміння в організаторській роботі щодо виконання прийнятих рішень, у керівництві підлеглими при виконанні поставлених завдань; недостатні знання теоретичних основ управління; низький рівень розвитку системного мислення, готовності до керівництва військовими колективами в нестандартних ситуаціях і при значному погіршенні якості призовного контингенту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ШЛЯХИ ТА ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК У ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок