Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО КАНАЛАМ З ОБМЕЖЕНОЮ СМУГОЮ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО КАНАЛАМ З ОБМЕЖЕНОЮ СМУГОЮ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО КАНАЛАМ З ОБМЕЖЕНОЮ СМУГОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,59 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКIВСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ УНIВЕРСИТЕТ РАДIОЕЛЕКТРОНIКИ
Астраханцев Андрiй Анатолiйович
УДК 621.391.244:621.391.27
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО
КАНАЛАМ З ОБМЕЖЕНОЮ СМУГОЮ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Пресняков Ігор Миколайович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри мережі зв'язку.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Зеленський Олександр Олексійович, Харківський національний аерокосмічний університет «ХАІ», завідувач кафедри прийому, передачі та обробки сигналів, Міністерство освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент Приходько Сергій Іванович, Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри транспортного зв'язку, Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Харків.
Провідна установа Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, кафедра технічної електродинаміки та систем радіозв’язку, Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Одеса.
Захист відбудеться “22” травня 2007 р. о 13-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.052.05 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки
Автореферат розісланий “ 20 ” квітня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, професор М.П. Мустєцов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цифрові мережі абонентського доступу дозволяють істотно розширити спектр послуг, що надаються користувачам і збільшити швидкості обміну даними. Ці та інші переваги призвели до того, що останнім часом цифрові мережі абонентського доступу активно завойовують український ринок телекомунікаційних послуг, хоча і мають деякі недоліки, пов'язані з якістю каналів зв'язку на території України. Тому підвищення ефективності цифрових систем передавання інформації відноситься до найважливіших задач, розв'язуваних у процесі створення сучасних телекомунікаційних систем. Одним з можливих шляхів є синтез нових сигналів, одержуваних шляхом обробки у фільтрах з характеристиками спеціального вигляду, що дозволяють забезпечити велику концентрацію енергії сигналу в заданій смузі частот і більш ефективно використовувати канал зв’язку.
У переважній більшості публікацій, пов’язаних з цією проблемою розглядаються методи формування сигналів різних класів і способів. Недостатньо освітлений в цих роботах взаємозв'язок математичних співвідношень, що описують дані сигнали з практичною реалізацією сигналів і фільтрів, що відповідають вимогам сучасних мереж. Крім того, завдяки інтенсивному розвитку на Україні цифрових мереж абонентського доступу є актуальною задача вибору технології абонентського доступу, в якій використовують перспективні алгоритми модуляції і сигнали з контрольованим рівнем МСІ. Завдяки дуже швидкому розвитку цифрових мереж абонентського доступу недостатньо уваги приділяється оцінці впливу типових для цих мереж завад на якість переданої інформації та застосуванню нових сигналів з компактним спектром.
Подібні задачі, що не отримали до останнього часу свого вирішення, вимагали розробки нових підходів і методів, поданих у даній дисертації.
Таким чином, актуальність теми досліджень пов'язана з необхідністю підвищення ефективності цифрових систем передавання інформації по каналам з обмеженою смугою, що може бути досягнуто шляхом синтезу нових сигналів і їх реалізацією у сучасних алгоритмах модуляції.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Досліджені в роботі проблеми безпосередньо випливають із задач у сфері науки, сформульованих у “Концепції розвитку зв'язку України до 2010 року”, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №223/8 від 9.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО КАНАЛАМ З ОБМЕЖЕНОЮ СМУГОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок