Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ АКТИВНИХ НВЧ-ВИРОБІВ У ПРОЦЕСІ ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ АКТИВНИХ НВЧ-ВИРОБІВ У ПРОЦЕСІ ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ АКТИВНИХ НВЧ-ВИРОБІВ У ПРОЦЕСІ ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Кіровоградський державний технічний університет
Лисиця Михайло Петрович
УДК 658.5.012.7
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ АКТИВНИХ НВЧ-ВИРОБІВ У ПРОЦЕСІ ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ
Спеціальність 05.13.07 - Автоматизацiя
технологiчних процесiв
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Кіровоград - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматики та електроприводу Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Галай Микола Васильович, Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри автоматики та електроприводу.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сидоренко Володимир Володимирович, Кіровоградський державний технічний університет,
завідувач кафедри програмного забезпечення;
кандидат технічних наук, доцент
Кравець Петро Іванович, Національний
технічний університет України "КПІ",
доцент кафедри автоматики і управління в технічних системах.
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація "Київський інститут автоматики" Міністерства промислової політики України, ДНВП "Автоматизовані інформаційні системи та технології", м. Київ.
Захист відбудеться 25.01.2002 p. o 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 в Кіровоградському державному технічному університеті за адресою: 25006 м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 24.12.2001 p.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До технологiчного процесу виготовлення напiвпровiдникових виробiв (малошумлячих підсилювачів надтовисокої частоти (НВЧ) з фазозсувними ланцюгами — активних НВЧ-чотириполюсників) входить контроль електричних параметрів 4-полюсників, який займає особливе місце у всьому процесі їх виготовлення і становить близько 20% трудомісткості операцiй складального виробництва.
На даний момент iснуючi засоби контролю електричних параметрiв, як i методи контролю параметрiв виробiв, не задовольняють потреб виробництва. Значна кількість перез'єднувань при контролі вказаних характеристик на декількох установках, а також значне розрахункове навантаження на оператора призводять до малоймовірного виходу придатних виробів, малої відтворюваності параметрів, неритмічності і, як наслідок, до підвищення собівартості одиниці продукції.
Автоматизація контролю електричних характеристик активних НВЧ-виробів потребує комплексного пiдходу і є достатньо актуальною проблемою з науково-технічної та економічної точок зору.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами
Робота виконувалася згідно тематичного плану науково-дослідних робіт ВО “ Знамя” (м. Полтава) та ПДТУ ім. Юрія Кондратюка.
Мета та задачі дослідження. Метою дисертацiйної роботи є створення автоматизованої системи контролю параметрiв активних НВЧ-виробів при їх виготовленні і одноразовому підключенні до даної системи за рахунок досліджень комутуючого тракту та встановлення аналітичних залежностей між комплексними НВЧ-параметрами та виміреними рівнями і фазами сигналів на контрольних перетинах, а також визначення похибки системи контролю.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:—
провести дослідження комутуючої частини системи контролю та встановити аналітичні залежності між комплексним коефіцієнтом передачі, коефіцієнтами стоячих хвиль на входах та виміреними рівнями і фазами сигналів на контрольних перетинах;—
визначити внесок похибок калібрувальних елементів і вимірювальних пристроїв у результуючі похибки системи контролю;—
створити і експериментально дослідити автоматизовану систему контролю параметрів активних НВЧ-виробів при їх виготовленні і одноразовому підключенні до даної системи контролю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ АКТИВНИХ НВЧ-ВИРОБІВ У ПРОЦЕСІ ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок