Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРІВУ ТЕПЛОВОЗІВ ТА ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДІВ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРІВУ ТЕПЛОВОЗІВ ТА ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДІВ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРІВУ ТЕПЛОВОЗІВ ТА ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДІВ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,85 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ДАЦУН Юрій Миколайович
УДК: 629.424.3:621.78.013.8
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРІВУ ТЕПЛОВОЗІВ ТА ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДІВ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту
на кафедрі “Експлуатація та ремонт рухомого складу” Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Тартаковський Едуард Давидович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Кудряш Анатолій Петрович,
Інститут проблем машинобудування імені
А.М. Підгорного НАН України, відділ поршневих
енергоустановок, старший науковий співробітник
– кандидат технічних наук,
Носков Валентин Іванович,
Завод “Електроважмаш”,
Головний конструктор
Провідна установа – Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля,
кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство
науки і освіти України, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 24 ” листопада 2005 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 21 ” _жовтня_ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Бабанін О.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. На сучасному етапі реформування економіки України проблема раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів набуває особливої важливості та актуальності у зв’язку із зростанням їх дефіциту. Залізничний транспорт є одним з найбільших споживачів дизельного палива в країні за рахунок використання його тепловозами та дизель-поїздами для виконання перевізної та маневрової роботи.
Одним з резервів економії енергоносіїв та зменшення вироблення загального ресурсу енергетичних установок тепловозів та дизель-поїздів полягає в скороченні непродуктивної роботи дизелів в режимі самопрогріву за рахунок удосконалення технології прогріву.
Актуальність теми. Суттєвий вплив на паливну економічність тепловозної тяги здійснюють параметри зовнішнього середовища. При зниженні температури повітря витрати палива підвищуються. Однією з основних причин цього є необхідність підтримувати тепловозну енергетичну установку в “гарячому резерві”.
Режим холостого ходу дизеля характеризується збільшенням зносу пар тертя його механізмів та шкідливих викидів в атмосферу. Доля холостого ходу тепловозного дизеля складає більше 50 % всього часу його роботи, а в осінньо-зимовий період експлуатації вона зростає на 10…12 %.
В теперішній час існує значна кількість розробок для прогріву тепловозів. Жодна з них не знайшла широкого застосування на дизельному рухомому складі Укрзалізниці в теперішній час. Це визвано низькою ефективністю розроблених систем та методів прогріву, недосконалістю технології прогріву, непристосованістю до кліматичних умов України. Застосування оптимальних технологій прогріву актуально як при модернізації існуючого дизельного рухомого складу, так і при виробництві нового.
Згідно з основними напрямками стратегічного розвитку локомотивного господарства Укрзалізниці до 2010 р. планується виготовлення нового вітчизняного дизельного рухомого складу: пасажирського тепловоза з енергозабезпеченням пасажирських вагонів, маневрових тепловозів, дизель-поїздів. Різноманітність конструктивних рішень, технічних характеристик, роду робіт перспективних тепловозів та дизель-поїздів ускладнює вирішення задачі удосконалення технології прогріву енергетичних установок традиційними методами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРІВУ ТЕПЛОВОЗІВ ТА ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДІВ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок