Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ДИНАМІКИ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ У ЗАДАЧАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

СТАТИСТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ДИНАМІКИ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ У ЗАДАЧАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
СТАТИСТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ДИНАМІКИ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ У ЗАДАЧАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
164
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Результаты идентификации, представленные в виде переходных характе
ристик (ПХ) на рис


ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Жигайло Олексій Михайлович
УДК 664.7.001-5
СТАТИСТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ
МОДЕЛЕЙ ДИНАМІКИ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ У ЗАДАЧАХ
АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
Спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процессів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеської державної академії харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Хобін Віктор Андрійович,
Одеська державна академія харчових технологій,
доцент кафедри автоматизації
виробничих процесів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Аркад’єв Віктор Юр’євич,
Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри комп’ютеризованих систем управління
кандидат технічних наук, доцент
Харабет Олександр Миколаєвич,
Одеський державний політехнічний університет, доцент кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів
Провідна установа | НВК “Київський інститут автоматики”,
НАН України і Держпромполітики України,
м. Київ
Захист відбудеться “22“ листопада 2001р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському державному політехнічному університеті за адресою:
65044, м. Одеса, просп. Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного політехнічного університету ( м. Одеса, просп. Шевченка, 1).
Автореферат розісланий “20”жовтня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________ Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних задач функціонування будь-якого виробництва є отримання максимально можливого економічного ефекту. В ринкових умовах це пов'язано з підвищенням конкурентноздатності виробленого продукту, зокрема за рахунок підвищення якості продукції, що випускається, і зниження її собівартості. Підвищення якості продукту вимагає більш чіткого дотримання умов технологічних регламентів виробничого процесу, а зниження собівартості – роботи технологічних агрегатів у найбільш ефективних режимах, що забеспечують їхню максимальну продуктивність при мінімальних затратах. Реалізація цих вимог прямо пов'язана з ефективністю роботи систем автоматичного управління (САУ) технологічними процесами (ТП).
У зернопереробній і харчовій промисловості (ЗП і ХП) ТП, розглянуті як об'єкти управління (ОУ), характеризуються неповнотою апріорної інформації, значним запізненням у каналах управління, інтенсивними неконтрольованими координатними і параметричними збуреннями. Останні зумовлюють нестаціонарність властивостей ОУ. Для підвищення ефективності управління нестаціонарними об'єктами доцільно використовувати адаптивні системи з регуляторами, що самоналаштовуються. У теорії автоматичного управління розроблено досить багато алгоритмів самоналаштування. Однак для об'єктів з описаними вище властивостями їхнє практичне застосування, як правило, не дає позитивних результатів. Тому задача розробки САУ, які б забезпечували високу якість управління нестаціонарними об'єктами з запізненням і інтенсивними збуреннями і, в остаточному підсумку, підвищували економічну ефективність виробництва, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі автоматизації виробничих процесів (АВП) Одеської державної академії харчових технологій (ОДАХТ) і відповідає основному науковому напрямку №3 ОДАХТ “Створення і розробка нового високоефективного обладнання, теорії, методів його розрахунку і проектування; автоматизація виробничих процесів харчових і зернопереробних виробництв”. Базу для підготовки дисертації склала науково-дослідна робота (НДР), проведена за держбюджетною темою: “Дослідження і розробка інтелектуальних систем управління гарантуючих зниження енергоємності і дотримання регламентів у зернопереробній і харчовій промисловості” з номером державної реєстрації №ДР 0196U004198.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ДИНАМІКИ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ У ЗАДАЧАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок