Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,79 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО
ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
Дворянин Володимир Михайлович
УДК 504,054:[330.366+621.365]
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ
ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ
ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування
та охорони навколишнього середовища
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Рівне - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Римар Микола Васильович,
Львівська державна фінансова академія
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри податків, бюджету та казначейської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Стадницький Юрій Іванович,
Університет економіки і підприємництва, м. Хмельницький,
проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук
Кривокульська Наталія Михайлівна,
Тернопільський національний економічний університет,
доцент кафедри державного і муніципального управління
Захист відбудеться “11” липня 2008 року об 11-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.03 Національного університету водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України за адресою: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33000.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України за адресою: вул. Приходька, 75, м. Рівне, 33000.
Автореферат розісланий “10 ” червня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Н.Е. Ковшун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові умови господарювання та орієнтація економіки нашої держави на пріоритети світового ринку вимагають розробки і формування нових підходів у сфері управління господарською діяльністю підприємств, що належать до її базових галузей. Негативні тенденції в економіці України, що склались у зв’язку із загостренням екологічних і соціальних проблем, розробка екологічної доктрини та утвердження нової інноваційної стратегії, зумовлюють формування еколого-економічних засад розвитку паливно-енергетичного комплексу, як однієї з найважливіших складових економіки нашої країни. Основним з чинників інтеграції України до Європейського співтовариства виступає екологізація діяльності підприємств електроенергетичного сектора, від ефективного функціонування яких залежить економічна ситуація в державі та її національна безпека.
Удосконалення процесів регулювання діяльності підприємств цього сектору економіки стає необхідністю в сучасних умовах ринкових відносин і передбачає застосування нових організаційно-економічних механізмів реалізації управлінських рішень в сфері ресурсозбереження та охорони довкілля. Це орієнтує виробництво на дотримання основних принципів Концепції сталого розвитку на етапі формування екологічно збалансованої економіки за рахунок поєднання ефективних засад державної інноваційної політики та екологічної безпеки процесів виробництва електороенергії.
Актуальність теми дисертаційного дослідження зумовлена необхідністю формування стратегії еколого-економічного управління діяльністю підприємств енергетичної галузі, застосуванням нових адміністративних і економічних інструментів регулювання природоохоронної діяльності підприємств теплоенергетики та розробкою організаційно-економічних механізмів реалізації управлінських рішень органами місцевого самоврядування в сфері охорони навколишнього середовища.
Питанням, пов’язаним з менеджментом оздоровлення довкілля, неодноразово присвячувалася увага в роботах таких вітчизняни і зарубіжних вчених як А.Александров, Б.Буркінський, О.Веклич, Т.Галушкіна, Л.Гринів, Б.Данилишин, Д.Дженкінс, Д.Добряк, В.Ковальова, В.Кравців, Н.Кривокульська, Р.Ламех, І.Михасюк, Р.Нуземан, В.Павлов, М.Римар, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок