Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТОК ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З УРАХУВАННЯМ СПЕЦИФІКИ ЕТАПІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТОК ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З УРАХУВАННЯМ СПЕЦИФІКИ ЕТАПІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТОК ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З УРАХУВАННЯМ СПЕЦИФІКИ ЕТАПІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ШАЛЕПА ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
УДК 796.233.22 (043.3)
ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
КУРСАНТОК ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
З УРАХУВАННЯМ СПЕЦИФІКИ ЕТАПІВ
ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії фізичної культури та в Харківському військовому університеті, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, Міністерство оборони України.
Науковий керівник –
доктор педагогічних наук, професор Бізін Віктор Петрович, Харківська державна академія фізичної культури, професор кафедри олімпійського та професійного спорту.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Похоленчук Юрій Тимофійович, Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, завідуючий кафедри фізичного виховання і спорту;
кандидат педагогічних наук, доцент Фіногенов Юрій Семенович, Національна академія оборони, начальник кафедри фізичної підготовки та спорту.
Провідна установа:
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури, кафедра теорії та методики фізичного виховання та організації управління фізкультурним рухом, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться "10" жовтня 2002 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий "9"вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор наук з фізичного виховання і спорту,
професор Круцевич Т.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Тривалий час спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості військовослужбовців-жінок в арміях більшості країн світу, [І.В.Косиков, 1984; Т.О.Гартун-Лопаєв із співавт., 1987; А.Гриб, 1993 та ін.]. Залучення жінок до військової діяльності за спеціальностями, на яких у силу своїх фізіологічних особливостей вони краще чоловіків виконують деякі види робіт, виявилось достатньо ефективним [В.Критов, 1976].
Відповідно до Наказу Міністра оборони України від 1994 р. "Про введення в дію Переліку посад офіцерського складу, на які можуть призначатися жінки, прийняті на військову службу за контрактом у добровільному порядку" почався прийом жінок у вищі військові навчальні заклади нашої країни.
У зв'язку з тим, що у сучасних умовах служба в армії пов'язана з великими психоемоційними та фізичними навантаженнями, особлива увага приділяється питанням фізичної підготовки, що поряд із технічною й психологічною готовністю складає загальну військову готовність військовослужбовців до бойової діяльності, до перенесення високих фізичних і психічних навантажень, а також найбільш повного оволодіння військовими уміннями та навичками. При цьому фізична підготовка повинна сприяти поліпшенню розвитку фізичних якостей: сили, витривалості, швидкості та спритності, зміцненню здоров'я, а також підвищенню працездатності військовослужбовців [Ю.К.Дем'яненко, 1981; Л.О.Вейднер-Дубровін, 1982; Б.В.Єндальцев, 1994; С.С.Коровін, 1997].
Спрямованість, обсяги й порядок занять із фізичної підготовки у Збройних Силах України визначаються "Настановою з фізичної підготовки у Збройних Силах України (НФП-97)". Проте основні вимоги до фізичної підготовки військовослужбовців-жінок, визначені в НФП-97, ґрунтуються на досвіді фізичної підготовки військовослужбовців-чоловіків [Л.О.Вейднер-Дубровін, 1982]. Водночас, фізичні можливості військовослужбовців-жінок, зумовлені фізіологічними особливостями їх організму і відрізняються від фізичних можливостей чоловіків, що є серйозною проблемою присутності в армії жіночого контингенту [В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТОК ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З УРАХУВАННЯМ СПЕЦИФІКИ ЕТАПІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок