Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БІОТЕХНОЛОГІЯ РОЗМНОЖЕННЯ СВИНЕЙ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВІДТВОРНОЇ ФУНКЦІЇ СВИНОМАТОК І КНУРІВ.

БІОТЕХНОЛОГІЯ РОЗМНОЖЕННЯ СВИНЕЙ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВІДТВОРНОЇ ФУНКЦІЇ СВИНОМАТОК І КНУРІВ.

Назва:
БІОТЕХНОЛОГІЯ РОЗМНОЖЕННЯ СВИНЕЙ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВІДТВОРНОЇ ФУНКЦІЇ СВИНОМАТОК І КНУРІВ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,45 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
ЛЬВІВСЬКА АКАДЕМІЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ІМЕНІ С.З.ГЖИЦЬКОГО
 
ХАРЕНКО Микола Іванович
Індекс УДК 619:636.4.082.42
БІОТЕХНОЛОГІЯ РОЗМНОЖЕННЯ СВИНЕЙ.
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВІДТВОРНОЇ ФУНКЦІЇ
СВИНОМАТОК І КНУРІВ.
16.00.07 - ветеринарне акушерство
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора ветеринарних наук
 
Львів - 1998


Дисертацією є монографія.
Робота виконана в Сумському державному аграрному університеті
Міністерства агропромислового комплексу України
Науковий консультант: доктор ветеринарних наук, професор
Хомин Степан Петрович,
Львівська академія ветеринарної медицини
імені С.З.Гжицького,
зав. кафедрою акушерства і штучного осіменіння
Офіційні опоненти:
доктор ветеринарних наук, професор, член-кор.УААН Косенко Михайло Васильович, директор Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок
доктор ветеринарних наук, професор Мороз Іван Герасимович, Луганський сільськогосподарський інститут, професор кафедри біології і тваринництва
доктор ветеринарних наук, професор Харута Григорій Григорович, Білоцерківський державний аграрний університет, зав.кафедрою акушерства і штучного осіменіння сільськогосподарських тварин
Провідна установа: Харківський зооветеринарний інститут, кафедра акушерства, гінекології та біотехнології розмноження сільськогосподарських тварин Міністерства АПК, м. Харків
Захист дисертації відбудеться “ “ 1998 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.826.01 при Львівській академії ветеринарної медицини імені С.З.Гжицького за адресою: 290010 м. Львів-10, вул. Пекарська, 50
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської академії ветеринарної медицини імені С.З.Гжицького за адресою: 290010 м. Львів - 10, вул. Пекарська, 50.
Автореферат розісланий “ “ 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, доцент Головач П.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У вирішенні м‘ясної проблеми України важлива роль відводиться свинарству, яке є скороспілою галуззю тваринництва і має велике значення в забезпеченні населення м‘ясом і м‘ясними продуктами. Питома вага свинини в загальному виробництві м‘яса в Україні становить близько 40%. Високі темпи розвитку свинарства в нашій державі можливі при збільшенні поголів‘я свиней, підвищенні їх продуктивності та широкому впровадженні передової технології, яка базується на вдосконалених біотехнологічних методах, що відповідають сучасному рівню науково-технічного прогресу і досягненням передової практики.
За останні роки кількість поголів‘я свиней в Україні різко зменшилася. Так, кількість одержаних поросят з 2630,4 тис. в 1996 році зменшилася до 1599,8 тис. в 1997 році, а вихід приплоду від основних свиноматок з 2095,7 тис. до 1314,9 тис., відповідно.
Сучасна технологія ведення свинарства та розроблені ефективні біотехнологічні методи дозволяють раціонально використовувати засоби виробництва, знижувати собівартість продукції, значно покращувати умови праці. До цього слід додати, що розроблені та вдосконалені біотехнологічні методи, якими користуються при розмноженні свиней, з успіхом будуть застосовуватися і в системі фермерських господарств, на які зорієнтоване близьке майбутнє аграрного сектору України. / Архиповець О.Й., 1959; Квасницький О.В., 1972; Коваленко В.Ф., 1985; Мороз І.Г., 1965; Сердюк С.І., 1977 та інші /.
Подальша інтенсифікація галузі свинарства передбачає максимальне використання біологічних особливостей свиней шляхом вдосконалення біотехнологічних методів їх розмноження, що можливе тільки при чіткому поєднанні технології та біологічних особливостей тварин / Квасницький О.В., 1972; Мартиненко Н.А., 1971 /.
Особливо актуальними й до кінця не вивченими залишаються питання профілактики неплідності та малоплідності, підвищення інтенсивності використання самок і самців, а також питання впливу різного рівня годівлі в період вирощування на розвиток, формування та становлення відтворної функції / Мисик М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: БІОТЕХНОЛОГІЯ РОЗМНОЖЕННЯ СВИНЕЙ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВІДТВОРНОЇ ФУНКЦІЇ СВИНОМАТОК І КНУРІВ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок