Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕННОСТІ ВАГОНІВ-САМОСКИДІВ ПРИ УДАРІ ПАДАЮЧИМ ВАНТАЖЕМ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЦНОСТІ

ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕННОСТІ ВАГОНІВ-САМОСКИДІВ ПРИ УДАРІ ПАДАЮЧИМ ВАНТАЖЕМ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЦНОСТІ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕННОСТІ ВАГОНІВ-САМОСКИДІВ ПРИ УДАРІ ПАДАЮЧИМ ВАНТАЖЕМ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЦНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,38 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту
Султан Олександр Васильович
УДК 629.463.67.001.5
ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕННОСТІ ВАГОНІВ-САМОСКИДІВ
ПРИ УДАРІ ПАДАЮЧИМ ВАНТАЖЕМ З МЕТОЮ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЦНОСТІ
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в галузевій науково дослідній лабораторії динаміки і міцності рухомого складу Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
БЛОХІН Євген Петрович,
перший проректор Дніпропетровського державного
технічного університету залізничного транспорту,
науковий керівник Галузевої науково-дослідної лабораторії
динаміки та міцності рухомого складу.
Офіційні опоненти:
· доктор технічних наук, професор
Богомаз Георгій Іванович,
завідувач відділом “Коливання і стійкість механічних систем”
Інституту технічної механіки НАН України;
· кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Хачапурідзе Микола Михайлович,
завідувач відділом “Динаміка та міцність нових видів транспорту” інституту транспортних систем і технологій НАН України “Трансмаг”.
Провідна установа
Харківська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Вагони” Міністерства транспорту України, м. Харків.
Захист відбудеться “27“ червня 2001р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.02 при Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТ) за адресою:
49010, м. Дніпропетровськ, вул. Акад. Лазаряна, 2, ауд 314.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту (ДІІТ) за адресою: 49010, м.Дніпропетровськ, вул. Акад. Лазаряна,2.
Автореферат розісланий "25.05.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н. Жуковицький І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальна технічна проблема транспортного машинобудування – створення великовантажних вагонів-самоскидів (думпкарів), призначених для важких умов роботи.
Для перевезення розкривних порід і корисних копалин на гірничодобувних підприємствах (кар'єрах) одним з основних видів транспортних засобів є вагони-самоскиди. Під час завантаження гірської маси - найбільш небезпечному режимі роботи вагонів-самоскидів в кар'єрах - часто відбувається падіння брил великої маси на незахищену підлогу кузова. Ефективним захистом думпкара від руйнуючого впливу масивних брил є застосування в конструкції настилу помосту кузова вагона броньового листа і амортизуючого прошарку. Як правило, матеріали і пристрої, що можуть бути використані в якості амортизації підлоги кузова думпкарів, мають нелінійні жорсткісні характеристики. Це значно ускладнює розв'язання динамічної задачі про ударне навантаження. Існуючі ж математичні моделі (методики) розрахунку думпкарів на удар брилою не дозволяють з достатнім ступенем точності провести порівняння нелінійних механічних характеристик матеріалів і пристроїв, пропонованих як амортизацію. Крім того, досвід експлуатації та випробувань показує, що при падінні твердих масивних тіл на незахищену підлогу вагона мають місце залишкові деформації. У зв'язку з цим розробка математичної моделі для дослідження напружено-деформованого стану (НДС) вагонів-самоскидів, що враховує нелінійні властивості матеріалу настилу помосту, при ударі брилою великої маси по незахищеній підлозі кузова вагона дозволить ще на стадії проектування вибирати раціональні параметри конструкцій вагона, які б забезпечили необхідну міцність для заданих умов експлуатації, і являє собою актуальну наукову проблему.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною досліджень, що виконані в галузевій науково-дослідній лабораторії динаміки та міцності рухомого складу (ГНДЛ ДМРС) Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту (ДІІТу) за планом тематичних держбюджетних робіт Міністерства транспорту України (держбюджетна тема №98.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕННОСТІ ВАГОНІВ-САМОСКИДІВ ПРИ УДАРІ ПАДАЮЧИМ ВАНТАЖЕМ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЦНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок