Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЛІНІЙНИХ ЯВИЩ У СИСТЕМІ ГІДРАВЛІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА МЕТОДАМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЛІНІЙНИХ ЯВИЩ У СИСТЕМІ ГІДРАВЛІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА МЕТОДАМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЛІНІЙНИХ ЯВИЩ У СИСТЕМІ ГІДРАВЛІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА МЕТОДАМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,10 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ГНІТЕЦЬКА ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА
УДК 515.2
ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЛІНІЙНИХ ЯВИЩ
У СИСТЕМІ ГІДРАВЛІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА
МЕТОДАМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Спеціальність 05.01.01
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертація на правах рукопису.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “КПІ”.
Науковий керівник: –
заслужений працівник народної освіти України,
доктор технічних наук, професор Ванін Володимир
Володимирович, НТУУ “КПІ”, зав.каф. нарисної геометрії,
інженерної та компютерної графіки.
Офіційні опоненти: –
доктор технічних наук, доцент, професор кафедри автоматизації проектування Дніпропетровського національного університету
Корчинський Володимир Михайлович–
кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри нарисної
геометрії та компютерної графіки Київського
національного університету будівництва і архітектури
Анпілогова Віра Анисимівна
Провідна організація: Національний аграрний університет України
Захист відбудеться “_23_”_січня 2002 р. о _13___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037 Київ-37, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою 03037 Київ-37, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розіслано “_17_” __грудня____2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________В.О.Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У прикладній геометрії добре розвинуті напрямки геометричного моделювання щодо попереднього визначення параметрів інженерного об’єкта, його форми та конструкції. Більш складною є задача прогнозування та керування процесами, а також поведінкою реальних динамічних систем, оскільки, як правило, постає багатопараметрична задача, що потребує розвязків у багатовимірному просторі. Розвиток методів та алгоритмів геометричного представлення процесів, у тому числі з врахуванням результатів нових досліджень у фізиці, математиці, геометрії, можливостей компютерного моделювання є перспективним і необхідним, оскільки дозволить геометричними методами розвязувати складні практичні задачі. Сьогодні складно абстрагуватися і вирішувати задачу тільки одним, наперед обраним методом, тоді як взаємодія кількох підходів, що знаходяться на межі наук, дає найбільш вагомі внески у розвязок поставлених задач.
Актуальність теми. Обєктом дослідження в дисертаційній роботі було обрано гідравлічний випромінювач, який є найперспективнішим інструментом телеметричного звязку з морськими автоматичними та напівавтоматичними обєктами, використовується для сейсморозвідки у зоні континентального шельфу, для інтенсифікації технологічних процесів, впливу на поведінку риби та розвязку інших важливих прикладних задач. Тому дослідження гідравлічного випромінювача є актуальною задачею.
Дослідження у галузі експлуатації та моделювання гідравлічного випромінювача (ГВ) ускладнюються тим, що ГВ є складною багатопараметровою нелінійною коливальною дисипативною системою, а його математична модель, при врахуванні нелінійностей, описується системою нелінійних диференціальних рівнянь високого порядку з розривними правими частинами. Такі математичні моделі теоретично досліджуються відомими методами, такими як критерій стійкості Гурвіца, аналіз амплітудо- та фазочастотних характеристик, діаграм Найквіста та Вишнеградського, але практично вимагають трудомістких затрат на виконання лінеаризації кожної з нелінійностей, а також перебудови при кожній зміні керуючих параметрів, а тому не мають переваг перед прямим чисельним інтегруванням. Крім того, вказані методи не ідентифікують зон зі складною поведінкою у просторі параметрів системи, тобто областей, де можливе виникнення детермінованого хаосу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЛІНІЙНИХ ЯВИЩ У СИСТЕМІ ГІДРАВЛІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАЧА МЕТОДАМИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок