Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах степової зони півдня України

Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах степової зони півдня України

Назва:
Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах степової зони півдня України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА
МІХЕЛЬСОН ЛЮБОВ ПАВЛІВНА
УДК 636.933.2:636.32/.38.083.37
Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах
степової зони півдня України
06.02.04 - технологія виробництва продуктів тваринництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата сільськогосподарських наук
Харків-2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник доктор сільськогосподарських наук, професор
Китаєва Алла Павлівна
Одеський державний аграрний університет,
професор кафедри технології виробництва і
переробки продукції тваринництва
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
Туринський Василь Михайлович
Національний аграрний університет,
професор кафедри технології виробництва
продукції свинарства та вівчарства
кандидат сільськогосподарських наук,
старший науковий співробітник,
Косова Надія Олександрівна
Інститут тваринництва УААН,
провідний науковий співробітник
лабораторії вівчарства
Захист відбудеться "11" вересня" 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 65.356.01 Інституту тваринництва УААН за адресою: 62404, Харківська обл., Харківський р-н, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту тваринництва УААН за адресою: 62404, Харківська обл., Харківський р-н, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3
Автореферат розісланий "10 " серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.В. Корх


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсифікація каракулівництва залежить від його конкурентоспроможності як на зовнішньому, так і внутрішньому ринках, на яку впливає не тільки попит та ціни на смушки, але й їхня якість та економічна ефективність виробництва. Вівці потребують реалізації таких умов, за яких вони б могли найбільш повно проявляти генетичний потенціал власної продуктивності.
Дослідженнями Гигинейшвили Н.С. (1976), Юсупова С.Ю., Базарова С. (1991), Туринського М.М. та ін. (2001), Горловой О.Д. та ін. (2006) встановлено, що смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець зумовлюється багатьма чинниками, насамперед, технологією вирощування молодняку й господарськими умовами окремих районів їхнього розведення.
Разом з цим недосконалість технологічних процесів при вирощуванні овець за традиційною технологією призводить до невиправданих втрат і не отри-мання бажаних результатів. Правильна ж його організація сприяє поліпшенню продуктивності тварин та підвищенню рівня рентабельності галузі.
Важливим заходом, що набув широкого застосування в багатьох країнах світу, є своєчасне визначення найбільш доцільного типу конституції овець, як технологічного прийому підвищення їхньої смушкової та м’ясної продуктивності, котрий у межах однієї породи характеризується кращими показниками розвитку господарсько-корисних ознак та адаптаційної здатності тварин.
У зв’язку з цим визначення в технології виробництва продукції каракулівництва технологічних груп овець за типом конституції, вивчення закономірностей формування смушкової та м’ясної продуктивності у одержаного від них потомства й ефективності його диференційованого використання спонукало до проведення досліджень у цьому напрямі та визначило актуальність вибраної теми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до тематичного плану наукових досліджень кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету і є розділом комплексної теми: "Розробка генетичних та технологічних основ селекції сільськогосподарських тварин, хутрових звірів і птиці в породоутворювальному процесі в умовах півдня України"(номер державної реєстрації 0101ЙV005103 РК). Тема дисертації уточнена вченою радою Одеського державного аграрного університету (протокол № 4 від 26 грудня 2004 р.).
Мета і завдання дослідження. Метою досліджень було вивчення смушкової та м'ясної продуктивності молодняку овець каракульської породи, одержаного від матерів різних типів конституції і вирощеного за умов прийнятої технології степової зони півдня України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Смушкова та м'ясна продуктивність каракульських овець в умовах степової зони півдня України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок