Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ М’ЯКОГО МОРОЗИВА, ЗБАГАЧЕНОГО МОЛОЧНИМ БІЛКОМ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ М’ЯКОГО МОРОЗИВА, ЗБАГАЧЕНОГО МОЛОЧНИМ БІЛКОМ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ М’ЯКОГО МОРОЗИВА, ЗБАГАЧЕНОГО МОЛОЧНИМ БІЛКОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
СЕМЕНЮК ДМИТРО ПАВЛОВИЧ
УДК 658.511.5: 641.856
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ М’ЯКОГО
МОРОЗИВА, ЗБАГАЧЕНОГО МОЛОЧНИМ БІЛКОМ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних
та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
САФОНОВ Валентин Васильович,
Харківська державна академія технології
та організації харчування, завідувач кафедри
холодильної та торговельної техніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
МИРОНЧУК Валерій Григорович,
Український державний університет
харчових технологій,
завідувач кафедри технологічного
обладнання харчових виробництв
кандидат технічних наук, доцент
КІПТЕЛА Людмила Василівна,
Харківська державна академія
технології та організації харчування,
професор кафедри процесів, апаратів та
автоматизації харчових виробництв
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН України,
секція тепломасообміну Вченої ради ІТТФ,
м. Київ
Захист відбудеться “ 1 ” листопада 2001 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “ 27 ” вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Михайлов В.М.
ЗА-ГА-ЛЬ-НА ХА-РА-К-ТЕ-РИ-С-ТИ-КА РО-БО-ТИ
Ак-ту-а-ль-ність те-ми. Незмінно високим попитом у споживачів користується м'яке морозиво, виробництво якого зростає високими темпами на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Ці підприємства, особливо в сфері малого бізнесу, який розвивається досить швидко, мають велику потребу в енергоекономічних, надійних, екологічно безпечних апаратах для заморожування багатокомпонентних харчових сумішей – фризерах, переважно невисокої продуктивності (5...10 кг/год). Поряд з цим, відповідно до вимог сучасної теорії раціонального харчування, для підвищення харчової цінності продукту є доцільним ввести в рецептури м'якого морозива певну кількість молочного білка, що покращує його органолептичні показники, зокрема, консистенцію. Поліпшені показники енергоекономічності апаратів для приготування м'якого морозива, відповідно до сучасних екологічних уявлень, сприятимуть зменшенню внеску від їхньої експлуатації в ефект глобального потепління клімату; екологічна безпека морозильних апаратів забезпечується також переведенням холодильних агрегатів, що їх обслуговують, на використання озонобезпечних холодоагентів відповідно до Монреальского протоколу країн – учасниць ЮНЕП від 1987 р. Розробка фризерів із поліпшеними техніко-економічними й екологічними показниками, спеціально призначених для приготування м'якого морозива, збагаченого молочним білком, є актуальною науково-технічною проблемою, оскільки широкомасштабне впровадження їх на підприємствах торгівлі і харчування дасть значний економічний та соціальний ефект, сприятиме стабілізації екологічної обстановки.
Зв’язок ро-бо-ти з на-у-ко-ви-ми про-гра-ма-ми, пла-на-ми, те-ма-ми. Ди-се-р-та-цій-ну ро-бо-ту ви-ко-на-но від-по-ві-д-но-до пла-нів держ-бю-дже-т-них ро-біт ХДА-ТОХ на за-мо-в-лен-ня Мі-ні-с-тер-с-т-ва осві-ти і на-у-ки Укра-ї-ни (тема №4 - 98 - 2000Б “Розробка та дослідження апаратів для одержання м'якого морозива, копченої риби та термостатування готових блюд”).
Ме-та і за-дачі до-слі-джен-ня. Ме-тою ди-се-р-та-цій-ної ро-бо-ти є дослідження особливостей процесу фризерування та створення прогресивного обладнання з поліпшеними показниками енергоекономічності та екологічної безпеки для приготування м’якого морозива з підвищеним вмістом молочного білка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ М’ЯКОГО МОРОЗИВА, ЗБАГАЧЕНОГО МОЛОЧНИМ БІЛКОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок