Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

РОЗРОБКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
РОЗРОБКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,68 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
ЛАЗОРЕНКО Лариса Віталіївна
УДК: 631.115
РОЗРОБКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ
08.06.02 –підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ -2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України, м. Київ
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Завадський Йосип Станіславович - Національний
аграрний університет Кабінету Міністрів України,
завідувач кафедри менеджменту та маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поліщук Микола Петрович – Державний
агроекологічний університет Міністерства
аграрної політики України, завідувач кафедри
менеджменту організації
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Бородіна Олена Миколаївна – Інститут аграрної економіки Української академії аграрних наук, провідний науковий співробітник відділу аграрної та соціальної політики
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України, кафедра
агробізнесу, м. Тернопіль
Захист відбудеться 18 грудня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук за адресою: 03680, Київ, МСП, вул. Героїв Оборони 10, 3-й поверх, конференц - зал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту аграрної економіки Української академії аграрних наук за адресою: 03680, Київ, МСП, вул. Героїв Оборони 10, кім. 211.
Автореферат розісланий 16 листопада 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Малік Й.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний етап розвитку економіки України є досить складним, тому що відбувається перехід до нових форм власності та господарювання. Ринкові умови вимагають ведення ефективного виробництва. Кожне підприємство повинно самостійно дбати про підвищення ефективності свого виробництва та конкурентоспроможності виробленої продукції.
Однією із умов подолання економічної кризи та підвищення ефективності виробництва є розробка, обгрунтування, прийняття та реалізація раціональних управлінських рішень. Впровадження раціональних рішень сприяє скороченню витрат виробництва, попередженню негативних наслідків господарювання, зберігаючи при цьому можливість отримання найкращих результатів діяльності та максимального прибутку.
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку економіки України певна кількість сільськогосподарських підприємств залишається збитковими. Такий стан пояснюється недоліками в системі управління та регулювання економічними і господарськими процесами в АПК, недостатньою обгрунтованістю управлінських рішень, які приймаються керівниками різних рівнів щодо ведення організаційно-виробничої діяльності підприємств і організацій.
Для вирішення проблем сільськогосподарського виробництва необхідно мати управлінців, які досконало володіють інтелектуально-прикладним досвідом для впровадження сучасних інтегрованих технологій розробки та прийняття раціональних рішень і можуть здійснювати ефективне керівництво в різних економічнх умовах..
Вивченню проблеми розробки та обгрунтування управлінських рішень присвячені праці Афанасєва В.Г., Венделіна А.Г., Галушка В.П., Євланова Л.Г., Завадського Й.С., Зеленевського Я., Кхола Й., Литвака Л.Г., Маліка М.Й., Саймона Г., Саблука П.Т., Скирти Б.К., Степаненка І.Х., Тихомирова Ю.А., Чумаченка Н.Г., Юрчишина В.В. та ін. Слід зауважити, що більшість праць належить до часів адміністративно-командної економіки, а особливості функціонування виробництва та прийняття раціональних рішень в сучасних умовах господарювання досліджені ще недостатньо і потребують пошуку нових підходів до вивчення цього питання, що і зумовило вибір теми дисертаційної роботи.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є технологія розробки та обгрунтування раціональних управлінських рішень в різних умовах виробництва, в будь-яких сільськогосподарських підприємствах для підвищення ефективності виробництва та рентабельності підприємств на сучасному етапі розвитку економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок