Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБЛІКОВИХ ПОТОКІВ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБЛІКОВИХ ПОТОКІВ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБЛІКОВИХ ПОТОКІВ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Бандура Звенислава Любомирівна
УДК 657.47.012.32
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ
ОБЛІКОВИХ ПОТОКІВ УПРАВЛІННЯ
ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік,
аналіз і аудит
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович
Львівський національний університет імені Івана Франка,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Задорожний Зеновій Васильович
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри обліку і аудиту в інвестиційній сфері
Провідна установа: Київський національний економічний
університет Міністерства освіти і науки України
кафедра обліку в промисловості (м.Київ)
Захист відбудеться 18 вересня 2003 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради (К.35.840.01) у Львівській комерційній академії за адресою : 79005, м.Львів, вул.Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою : 79005, м.Львів, вул.Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 12 серпня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат
економічних наук, доцент В.І.Блонська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Для промислового підприємства основу системи менеджменту складає управління процесом виробництва та його витратами. Проблема побудови оптимальної системи управління витратами виробництва є актуальною практично для будь-якої системи господарювання і її ефективність в значній мірі залежить від інформаційного забезпечення. Виникнення і формування інформаційної системи зумовлюється системним характером внутрішніх і зовнішніх зв`язків кожного суб`єкта господарювання. У працях вітчизняних та закордонних науковців розглядаються методичні та організаційні основи побудови інформаційного забезпечення управління витратами виробництва, проте темпи економічних реформ та зміни курсу економічної політики породжують нові проблеми, які вимагають досліджень та розробок пропозицій можливих шляхів вирішення.
Основу інформаційної системи підприємства складають потоки облікової інформації. Отже, ефективність системи управління є прямозалежною від ефективності системи бухгалтерського обліку. В сучасному суспільстві існує складна мережа взаємовідносин між підприємством, з однієї сторони, та зовнішнім середовищем, з іншої, а також всередині підприємства формується найскладніша мережа відносин, які підлягають відображенню в бухгалтерському обліку. Така мережа виробничих взаємовідносин між працівниками різних рівнів управління визначає потребу в обліковій інформації та її потоках. Формування оптимальних інформаційних облікових потоків (ІОП) – завдання складне і вимагає індивідуального підходу до підприємств, що зумовлене складністю організаційної будови виробничих систем, ієрархією системи управління витратами виробництва, різноманітним складом рішень, що приймаються, а також колом чинників, що враховуються при виборі прийнятних варіантів управлінських рішень. Ця проблема посилюється кардинальними змінами щодо розуміння витрат та їх визнання в системі бухгалтерського обліку з введенням в дію національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, зміною підходів до процесу калькулювання та ціноутворення.
Проблемою при формуванні інформаційних облікових потоків управління витратами виробництва (ІОПУВВ) на сучасному етапі є, фактично, формування і становлення самого бухгалтерського обліку та системи його організації в напрямку об`єктивного відображення ринкових факторів впливу на діяльність підприємства і забезпечення аналітичної бази управлінських рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОБЛІКОВИХ ПОТОКІВ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок