Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин

Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин

Назва:
Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державний агроекологічний університет (м. Житомир)
Чичилюк Сергій Богданович
УДК 631.372:629.114.4
Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин
Спеціальність - 08.07.02. Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Житомир-2004
Дисертація є рукопис
Робота виконана у Державному агроекологічному університеті (м. Житомир)
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа:
Захист відбудеться 06.07.2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.14.083.02 в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) за адресою 10008, м. Житомир, Ст. бульвар, 7, корп. 1, ауд 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного агроекологічного університету (м. Житомир) за адресою 10008, м. Житомир, Ст. бульвар, 7
Автореферат розісланий 05.06.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Якобчук


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Умови інтегрування України у світову спільноту ставлять перед структурними елементами аграрного сектору нові завдання, пов’язані з ефективністю їх побудови і використання, зокрема інфраструктури та ефективності формування та функціонування виробничо-технічної бази технічного обслуговування і ремонту. Виробничо-технічна база сектору технічного обслуговування і ремонту аграрної техніки представлена в основному підприємствами та об’єднаннями різних рівнів у межах адміністративних районів. Тому формування, розвиток і ефективність їх функціонування є завданням мікроекономічного рівня, що дозволить створити умови для послідовного та системного функціонування.
Існуючі форми і методи організації ремонту, зберігання і технічного обслуговування, що використовуються у сільськогосподарських підприємствах, не в повній мірі відповідають сучасним вимогам виробництва. Зокрема, розвиток технічного прогресу, разом з цим ремонтно-обслуговуючих об’єктів, висуває ряд проблем, пов’язаних з раціональним використанням виробничих ресурсів, безпекою праці та зменшенням техногенного тиску на довкілля.
Проблемами формування і функціонування виробничо-технічної бази підприємств обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки, пошуку й обґрунтуванню шляхів її побудови та використання присв’ячені праці вчених: Л.Л. Афанасьєва, І.Д. Бурковського, Д.П. Великанова, М.В. Вергуна, М.І. Геруна, Я.С. Гукова, Л.І. Давидовича, В.З. Докуніхіна, В.В. Єфремова, В.І. Казарцева, В.І. Котелянця, В.С.Крамарева, Г.В. Крамаренка, Є.С. Кузнєцова, В.С. Павленка, Г.М. Підлісецького, М.І. Пугачова, Л.Д. Русакової, В.І. Сімковича, О.В. Кільова та ін.
Однак подальшого наукового обґрунтування потребують способи зближення економічних інтересів сервісних підприємств і підприємств, що експлуатують техніку. Необхідна розбудова системи технічного обслуговування повинна здійснюватись на основі обґрунтованих рішень з використанням переваг спеціалізації та кооперування. Тому розроблення і застосування науково обґрунтованих засад формування, розвитку і функціонування виробничо-технічної бази обслуговування і ремонту мобільних машин – це актуальна наукова проблема, вирішення якої дозволить доповнити теоретичні, методологічні та прикладні аспекти діяльності сервісних підприємств, це питання є актуальним і вимагає наукового дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є результатом наукових досліджень, виконаних автором згідно тематики наукової програми Державного агроекологічного університету (м. Житомир) за темою 14.3 “Дослідження показників експлуатаційної надійності і екологічної безпечності сільськогосподарської техніки і технологічних процесів її ремонту в умовах Полісся України”, зокрема 14.3.2 “Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин на прикладі сільськогосподарських підприємств Полісся України” (номер державної реєстрації 0104U000750).
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є теоретико-методологічне обґрунтування та опрацювання основних напрямів формування і функціонування підприємств технічного обслуговування різних рівнів в складних екологічних умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Оптимізація і економічна оцінка організаційних форм ремонту мобільних машин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок