Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ

ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ

Назва:
ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ
ІМ. О.С. ПОПОВА
БУЛАХ ІРИНА ВІКТОРІВНА
УДК 658.012:621.391
ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ
ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ
08.00.04 - економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса - 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Надтока Тетяна Борисівна,
Донецький національний технічний університет,
професор кафедри економіки і маркетингу
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор,
Гранатуров Володимир Михайлович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
професор кафедри управління проектами та системного аналізу
кандидат економічних наук, доцент
Шилець Олена Станіславівна,
Донецький національний університет,
доцент кафедри міжнародної економіки
Захист відбудеться 20 червня 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий 19 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.А. Отливанська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки у підприємства виникає необхідність свідомого управління змінами на основі науково обґрунтованої процедури їх передбачення, регуляції, пристосування до умов, що змінюються. Перед підприємством постає задача не тільки визначати свою конкурентоспроможність в даний час і своєчасно реагувати на зміни, але і визначати свою майбутню конкурентоспроможність.
Особливо актуальним є вирішення цих задач для підприємств телекомунікаційної сфери, що обумовлено наступним. Галузь зв’язку є однією з найважливіших складових господарського комплексу України, яка справляє суттєвий вплив на розвиток суспільства і відбиває рівень його економічного розвитку. Зв'язок являється найважливішим суспільним фактором, що робить істотний вплив на спосіб життя людей, виконуючи соціальне і виробниче навантаження, сприяючи розвитку бізнесу, освіти, науки і культури. У сфері телекомунікацій спостерігається бурхливий розвиток, що призводить до появи нових технологій, змінює вимоги споживачів щодо якості, номенклатури послуг. Лібералізація в галузі призвела до появи та посилення конкуренції. Конкуренція відбувається не тільки серед операторів і провайдерів найбільш перспективного мобільного зв’язку, але і серед підприємств, що надають послуги стаціонарного зв'язку – місцевого та міжміського телефонного зв'язку. Обумовлений розвитком технологій розширюється спектр послуг зв'язку й область їхнього застосування.
У науковій літературі вже накопичений певний досвід в дослідженні конкурентоспроможності підприємства. Зокрема значний внесок зроблений такими авторами, як Д. Аакер, І.М.  Акимова, І. Ансофф, Л. Л.  Антонюк, П. Ю.  Бєлєнький, А. Е.  Воронкова, М. І.  Долішій, Ю. Б.  Іванов, М. О.  Кизим, Г. І.  Кіндрацька, О. Є.  Кузьмін, Ж.Ж. Ламбен, Л. І.  Піддубна, І. О.  Підддубний, В. С.  Пономаренко, М. Портер, К.К. Прахалад, О. М.  Тищенко, О. М. Тридід, І. П.  Тулєєв, Р. А.  Фатхутдинов, Г. Хамел, О. Б.  Чернега, О. А.  Швиданенко, З. Є.  Шершньова, В. Г.  Шинкаренко і ін. Проте ряд методичних питань вимагає подальшої розробки: термінологія, обґрунтування методу оцінки конкурентоспроможності, встановлення факторів, що визначають конкурентоспроможність підприємства в даний час і в майбутньому, градації рівня конкурентоспроможності та рекомендації щодо їх використання в управлінні підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок