Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ШКРАБАК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 354:338.021.4(447)
УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ
Спеціальність 25.00.04 – Регіональне управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Дорофієнко В’ячеслав Володимирович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри менеджменту у
невиробничій сфері
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Козаченко Ганна Володимирівна, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту (м. Луганськ).
кандидат економічних наук, доцент Жеребйов Ярослав Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту організацій і права (м. Макіївка).
Провідна установа:
Національна академія Служби безпеки України, кафедра управління оперативно-службовою діяльністю СБ України, Служби безпеки України (м. Київ).
Захист відбудеться 11 квітня 2003 року о 15 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 7 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інвестиційний комплекс виступає своєрідним барометром стану справ в економіці країни та регіону. Далеко не останню роль в інтенсифікації процесів економічного розвитку держави і її територій відіграє наявність чіткої інвестиційної політики як на державному рівні, так і на рівні окремих регіонів. Дослідження такого роду слід вважати актуальними і з огляду на те, що подальша стабілізація економіки можлива тільки за умови ефективного функціонування виробничого комплексу, розширене відтворення якого забезпечується безпосередньо за рахунок оптимізації інвестиційного процесу.
Формування концепції оптимального розташування інвестиційних ресурсів передбачає розробку методологічних основ для поглибленого аналізу напрямків використання інвестицій та врахування індивідуальних особливостей реципієнтів капіталу.
Якісна зміна соціально-економічної природи підприємства в ринковій економіці, перетворення його з такого, що керується централізовано, у вільний, самостійно господарюючий суб’єкт вимагають адекватної системи управління інвестиціями. За умов, коли процес прийняття господарських рішень набув децентралізованого характеру, суттєво зросла роль підприємств у процесах залучення і подальшого управління використанням інвестицій на всіх інституціональних рівнях. Однак характеристика одержувача інвестиційних вкладень значною мірою визначається параметрами макро-, мезо і мікрорівня, при цьому кожен рівень створює свої особливі умови функціонування суб’єктів господарчої діяльності. Без аналізу цих особливостей неможливо раціоналізувати інвестиційний процес. Диференціація інструментів і методів інвестиційної політики як важеля управління соціально-економічним розвитком країни і її регіонів може бути здійснена на підставі класифікації регіонів, галузей і підприємств за критеріями їх інвестиційної привабливості. Одним з основних оціночних показників привабливості є рівень інвестиційного потенціалу реципієнта, тобто його спроможності до ефективного сприйняття і освоєння інвестиційних вкладень.
Відомі вчені-економісти, такі як О. Амоша, І. Бланк, М. Іванов, І. Лукінов, В. Пила, В. Письмак, В. Поповкін, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПОТОКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок