Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОСМУЖКОВИХ НВЧ ФІЛЬТРІВ З ДОПУСКОВИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОСМУЖКОВИХ НВЧ ФІЛЬТРІВ З ДОПУСКОВИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОСМУЖКОВИХ НВЧ ФІЛЬТРІВ З ДОПУСКОВИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,86 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Тема: Проектирование микрополосковых СВЧ фильтров с допусковыми огр
аничениями


Національний університет "Львівська політехніка"
Фарафонов Олексій Юрійович
УДК 621.372.54.001.63+
621.3.049.772
МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОСМУЖКОВИХ НВЧ ФІЛЬТРІВ
З ДОПУСКОВИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ
Спеціальність 05.13.12 – Системи автоматизації
проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Конструювання та технології виробництва радіоапаратури" Запорізького національного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Крищук Володимир Миколайович,
Запорізький національний технічний університет,
завідувач кафедри конструювання та технології виробництва радіоапаратури.
Офіційні опоненти:    доктор технічних наук, професор
Лобур Михайло Васильович,
Державне підприємство Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут,
директор.
кандидат технічних наук, доцент
Ладогубець Володимир Васильович,
Національний технічний університет України "КПІ",
доцент кафедри систем автоматизованого проектування.
Провідна установа: Харківський національний університет
радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України,
м. Харків, кафедра технології та автоматизації виробництва РЕС і ЕОС.
Захист відбудеться 20 жовтня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 в Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79646, м. Львів, вул. С.Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79646, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий " 19 " вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Бунь Р.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток систем радіолокації, радіонавігації, автоматизованих систем зв'язку і попередження, систем телекомунікації вимагає створення НВЧ пристроїв у гранично короткий термін з постійним підвищенням вимог до їх характеристик. Це повною мірою стосується великого класу пасивних елементів НВЧ пристроїв, побудованих на лініях з розподіленими параметрами. Значне поширення в діапазоні частот від 0,3 до 30 ГГц одержали пристрої в смужковому та мікросмужковому виконанні. Найбільш технологічні конструкції НВЧ із використанням мікросмужкових ліній передачі. Крім того, пристрої, що створені з використанням мікросмужкових ліній мають кращі масогабаритні характеристики в порівнянні із пристроями на основі смужкових ліній. Однак, в зв'язку з особливостями поширення електромагнітних хвиль в мікросмужкових лініях, виникають значні труднощі при аналізі конструкцій на їх основі і особливо, при проведенні синтезу пристроїв на мікросмужкових лініях.
Проблематиці проектування мікросмужкових пристроїв присвячено значну кількість робіт. Питання проектування мікросмужкових пристроїв обговорюються на різних конференціях за участю О.О. Александровського, О.О. Беляєва, О.О. Лесикова та в періодиці авторами: В.І. Гостьєвим, В.В. Коніним, О.Л. Мацепурою. Серед робіт ближнього зарубіжжя необхідно відзначити роботи російських авторів: О.С. Петрова, В.Е. Литвинова, Л.А. Паркачова, О.П. Горбачова, І.І. Потрясова, В.М. Осипенкова, С.Г. Вешнина. Великий внесок у розвиток САПР зроблено вітчизняними авторами М.З. Згуровским, А.І. Петренком, В.О. Ковалем та російськими авторами О.В. Алексєєвим, О.О. Головковим, В.Ю. Приходько, В.Д. Разевігом, В.Ю. Потаповим, О.О. Курушиним. Варто згадати і закордонних авторів: C.C.C.Y.R.P.L.R.A.XC.W.T.M.C.Ahumada, J.F.a.
Незважаючи на значну кількість робіт, пов'язаних із процесами аналізу і проектування мікросмужкових конструкцій, та появу пакетів програм, що здійснюють моделювання мікросмужкових пристроїв з використанням аналітичних залежностей, методів квазістатичного і електродинамічного аналізу, на цей час відсутні програми синтезу допусків на параметри конструкції НВЧ пристроїв у мікросмужковому та смужковому виконанні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОСМУЖКОВИХ НВЧ ФІЛЬТРІВ З ДОПУСКОВИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок