Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ОХОРОНІ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ОХОРОНІ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ОХОРОНІ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,88 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мальцев Вадим Олександрович
УДК 330.4:115.058
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
ПО ОХОРОНІ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Амітан Веніамін Наумович,
АТ “Данко”, перший віце-президент
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Пушкар Олександр Іванович, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування (м. Харків)
кандидат економічних наук Крачковський Володимир Вікторович, Інститут економіки та господарського права, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій
(м. Донецьк)
Провiдна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів (м. Київ)
Захист дисертацiї вiдбудеться 3 липня 2002 року о 12 годині на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому нацiональному унiверситетi Мiнiстерства освiти i науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскiнцiв, 198-а, ауд. 101.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Донецького нацiонального унiверситету Мiнiстерства освiти i науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розіслано 31 травня 2002 року.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. За останні роки в Україні відбулося значне насичення країни автомобільним транспортом, особливо легковим, як особистого, так і службового користування, що загострило проблему його охорони. З кожним роком зростає кількість викрадень автомобілів і знижується вірогідність їх виявлення та повернення власникам без втрат товарного вигляду й функціональних можливостей. Так, за даними ДАІ МВС України в країні щодобово викрадають близько 50 автомашин, тільки в Донецькій області протягом 2000 року було викрадено 573, в тому числі в м. Донецьку – 206 автомобілів. Знайти ж і повернути власникам вдається не більше третини.
Кожне викрадення автотранспортного засобу супроводжується для власника, страхової компанії, держави (в особі правоохоронних органів) матеріальними витратами, пов'язаними з його пошуком і поверненням власнику. Причому правоохоронні органи використовують бюджетні кошти незалежно від приналежності викраденого автомобіля.
Тому питання управління створенням, розвитком і функціонуванням підприємств, які використовують системи визначення місцеположення рухомих об'єктів для запобігання викраденню і оперативного розшуку викрадених автомобілів, в останні роки стали дуже актуальними.
Проте, оскільки створення підприємств такого типу - справа нова, а централізованих коштів для цього не виділяється, то для їх створення є необхідною розробка і впровадження специфічних бізнес-проектів. Питання, які при цьому виникають, найкращим чином можуть бути вирішені шляхом застосування апарату економіко-математичного моделювання подібних систем. Тому актуальність проблеми застосування методів економіко-математичного моделювання до створення і функціонування підприємства по охороні рухомих об’єктів обумовила вибір теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до “Плану заходів МВС України по боротьбі з організованою злочинністю” і держбюджетними темами Донецького національного університету “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” (номер держреєстрації Г-00/54) і “Моделювання процесів фінансового менеджменту” (номер держреєстрації Г-00/42Б).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ОХОРОНІ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок