Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,85 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Львівський національний університет імені Івана Франка
С к о м о р о в и ч
І р и н а Г е о р г і ї в н а
УДК [330.322.1+330.342.146] (477)
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ
В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність: 08.02.03 – організація управління,
планування та регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертаціїї на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів та кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
РЕВЕРЧУК СЕРГІЙ КОРНІЙОВИЧ,
Львівський національний університет імені
Івана Франка, професор кафедри економічної
теорії.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
МЕЛЬНИК АЛЛА ФЕДОРІВНА,
Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри прогнозування і державного регулювання економіки;
кандидат економічних наук
ПАНЧИШИН ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ, начальник управління економіки Львівської обласної державної адміністрації.
Провідна установа | Державний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра теоретичної економіки та економіки України.
Захист дисертації відбудеться “ 8 ” вересня 2000 року о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою 79008, м. Львів, пр. Свободи, 18.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Драго-манова, 5).
Автореферат розісланий “ 4 ” серпня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________________ Панчишин С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Інвестиційна сфера економіки України перебуває останніми роками у глибокій кризі. Між тим, як зазначено в Посланні Президента України до Верховної Ради України “Україна: поступ у ХХІ століття. Стратегія економічної та соціальної політики на 2000-2004 рр.”, “досягнення мети – стабільного економічного розвитку – потребує нарощування інвестиційних ресурсів, послідовного збіль-шення частки капітальних вкладень у ВВП, поліпшення структури інвестиційних джерел та оптимізації напрямів їх вкладення” Україна: поступ у ХХІ століття. Стратегія економічної та соціальної політики на 2000-2004 рр. Послання Президента України до Верховної Ради України//Урядовий кур’єр. – 2000. – №16. – С.9.. У зв’язку з цим науково обгрунтоване і послідовно чітке управління інвестиційними процесами відіграє вагому роль у формуванні ринкової економіки.
Основною проблемою в інвестиційній сфері України є недостат-ність фінансових ресурсів та малі можливості їх залучення. Через час-то непродуману фінансову політику держави в Україні практично втрачено кошти приватних та інституційних інвесторів: ні домогоспо-дарства, ні вітчизняні та іноземні інвестори–юридичні особи не поспі-шають вкладати свої кошти в реальну економіку. Нині першочергове завдання держави полягає в тому, щоб забезпечити стимулювання процесів нагромадження й ефективного використання інвестиційних ресурсів відповідно до перспектив інноваційного розвитку.
Удосконалення управління інвестиційними процесами потребує рішучих дій держави як на макро-, так і на мікрорівнях. По-перше, державне управління інвестиційними процесами забезпечує збереження робочих місць та пріоритетів і веде до підтримки часто збиткових, але важливих для національної безпеки галузей і виробництв. Крім того, державні інвестиції мають важливе значення для забезпечення життєдіяльності економіки і створення виробничої та соціаль-ної інфраструктури. По-друге, приватне управління інвестиційними процесами має за мету, як правило, максимізацію прибутку. Однак ця мета не завжди збігається з цілями соціальної політики.
Ефективне використання інвестиційних ресурсів, які ще вда-ється залучити в українську економіку, необхідність їх збільшення та соціальні функції інвестування визначають актуальність і значимість даної теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок