Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГРАВІТАЦІЙНА ТЕЧІЯ АНОМАЛЬНО-В'ЯЗКИХ РІДИН ПО КОНІЧНИХ ПОВЕРХНЯХ

ГРАВІТАЦІЙНА ТЕЧІЯ АНОМАЛЬНО-В'ЯЗКИХ РІДИН ПО КОНІЧНИХ ПОВЕРХНЯХ

Назва:
ГРАВІТАЦІЙНА ТЕЧІЯ АНОМАЛЬНО-В'ЯЗКИХ РІДИН ПО КОНІЧНИХ ПОВЕРХНЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Коваленко Віктор Федорович
УДК 532.62
ГРАВІТАЦІЙНА ТЕЧІЯ АНОМАЛЬНО-В'ЯЗКИХ РІДИН
ПО КОНІЧНИХ ПОВЕРХНЯХ
05.23.16. Гідравліка та інженерна гідрологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Яхно Олег Михайлович, Київський Національний Технічний Університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри “Гідропневмоавтоматики та гідравліки”.
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор технічних наук, професор, Большаков Валерій Олексійович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри мостів і тунелів,
кандидат технічних наук, доцент, Желяк Володимир Іванович, Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри гідравліки і сантехніки.
Провідна установа: Інститут гідромеханіки НАН України
(м. Київ).
Захист дисертації відбудеться “28” березня 2001р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий “22” лютого 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Василенко О.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. В технологічних процесах, пов'язаних з інтенсифікацією масо- і теплообміну, в апаратах для випарювання рідини, при очищенні рідин та газів все ширше використовуються течії в тонких рідинних шарах. Використання таких течій у багатьох випадках підвищує ефективність роботи устаткування, його економічність, екологічну чистоту. Практичний досвід показує, що коло проблем, що відносяться до течій рідинних плівок по твердих поверхнях, є надзвичайно широким і містить у собі течії різного типу рідин по вертикальних, похилих, циліндричних і інших типах поверхонь. Формування плівок на таких поверхнях залежить від цілого ряду факторів: виду розподільних пристроїв, умов на границі контакту рідина – тверда поверхня, рідина – газ. Плівкові течії охоплюють великий комплекс реологічних і гідромеханічних проблем, вирішення яких суттєво підвищило б ефективність виробництва і забезпечило б істотний економічний ефект. Цим пояснюється актуальність і великий практичний інтерес до подібного типу проблем, однією з актуальних серед них є проблема течії в'язких і аномально-в'язких рідин по конічних поверхнях, тобто поверхнях із змінною по довжині кривизною, що, у свою чергу, приводить до появи відмінних від плоскої поверхні ефектів у плівці, підвищену дестабілізацію течії і т.п. На жаль, на сьогодні ще повністю не вирішені задачі визначення для даного випадку основних гідродинамічних параметрів в плівці і вплив на них аномалії в'язкості рідини. Відсутні надійні методики розрахунку елементів плівкових апаратів з робочою частиною у вигляді конусу.
Таким чином, робота, що направлена на вирішення цих задач є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до науково-дослідних програм кафедри гідравліки і водовідведення Київського національного університету будівництва і архітектури що присвячені питанням очищення рідин та газів, вирішенню гідравлічних проблем тепло- і масообміну, а також робіт по гідродинаміці неньютонівських рідин.
Метою роботи є розробка більш досконалих і надійних методів розрахунку параметрів потоку плівкових течій неньютонівських рідин, властивості яких відповідають степеневому реологічному закону, на конічних поверхнях на основі сформульованих математичних моделей з широким залученням для їх оцінки і апробації експериментальних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ГРАВІТАЦІЙНА ТЕЧІЯ АНОМАЛЬНО-В'ЯЗКИХ РІДИН ПО КОНІЧНИХ ПОВЕРХНЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок