Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ безпечності грудного вигодовування дітей з групи ризику щодо природженого сифілісу

ОБҐРУНТУВАННЯ безпечності грудного вигодовування дітей з групи ризику щодо природженого сифілісу

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ безпечності грудного вигодовування дітей з групи ризику щодо природженого сифілісу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,93 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Академія медичних наук України
Інститут Дерматології та Венерології
Шкробот Тетяна Степанівна
УДК 616 – 002.6 – 056.7 – 053.3 : 618.63
ОБҐРУНТУВАННЯ безпечності грудного вигодовування
дітей з групи ризику щодо природженого сифілісу
(14.01.20 — шкірні та венеричні хвороби)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України
Калюжна Лідія Денисівна,
Національна медична академія післядипломної освіти, завідуюча кафедрою дерматовенерології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Мавров Генадій Іванович,
Інститут Дерматології та венерології АМН Укрвйни, завідувач відділенням венерології м. Харків.
кандидат медичних наук, доцент
Дунаєва Галина Олексіївна,
Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, доцент кафедри дерматовенерології, ст.н.с.
Провідна установа:
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, Кафедра шкірних та венеричних хвороб, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться „21” червня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці інституту дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
Автореферат розісланий „19” травня 2006 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, ст.н.с. Бондаренко Г.М


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. За своєю розповсюдженістю, важкими наслідками для організму, згубним впливом на плід та перебіг вагітності сифіліс залишається важливою й складною медичною проблемою.
Серйозною проблемою сифілісу є прогресуюче зростання рівня захворюваності серед вагітних, частка яких складає 8 – 14 % від усіх хворих на сифіліс (Губенко Т.В., 2000; Логунов В.П. і співавт., 2003). Число вагітних, хворих на сифіліс, зростає випереджуючими темпами, порівняно із загальною кількістю зареєстрованих випадків сифілітичної інфекції (Мавров Г.И., Губенко Т.В., 2002; Шувалова Т.М., 2000). Особливу категорію складають жінки, які перенесли сифіліс протягом останніх 2-3 років і завагітніли до негативації специфічних серологічних реакцій (Калюжна Л.Д., 1998).
Велику увагу дерматовенерологів привертають новонароджені без клінічних ознак природженого сифілісу, матері яких пройшли специфічне та профілактичне або профілактичне лікування під час вагітності.
Повільна негативація специфічних серореакцій після лікування, а також короткий період спостереження за жінками, обмежений тривалістю вагітності, не дозволяють кінцево встановити прогноз сифілітичної інфекції в породіллі. Така невизначеність є підставою для зарахування немовлят цих жінок до групи ризику щодо небезпеки інфікування сифілісом під час материнського догляду та відмови від грудного вигодовування.
З іншого боку, поряд із пеніцилінотерапією та раціональним доглядом, вигодовування грудним молоком є важливим елементом лікування і прирівнюється до замісної терапії імунодефіциту новонародженого.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота виконувалась у рамках науково-дослідної роботи, що проводилась кафедрою дерматовенерології КМАПО за конкурсною темою “Клініко-епідеміологічна характеристика та стандартизація діагностики та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.”, (№ державної реєстарації 0102U003607). Дисертантом самостійно виконаний фрагмент, присвячений вивченню питання природного вигодовування немовлят, народжених від матерів, котрі хворіли на сифіліс.
Мета роботи: обґрунтувати безпечність грудного вигодовування немовлят від матерів, котрі отримали з приводу сифілісу повний курс специфічного та профілактичного лікування під час вагітності.
Задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ безпечності грудного вигодовування дітей з групи ризику щодо природженого сифілісу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок