Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ Й СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЙ КОМП’ЮТЕРНИХ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИХ СИСТЕМ

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ Й СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЙ КОМП’ЮТЕРНИХ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ Й СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЙ КОМП’ЮТЕРНИХ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,49 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Національний університет “Львівська політехніка”
Дунець Роман Богданович
УДК 004.942: 004.915
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ Й СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЙ КОМП’ЮТЕРНИХ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИХ СИСТЕМ
01.05.02 - математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Локазюк Віктор Миколайович,
завідувач кафедри системного програмування
Хмельницького національного університету;
доктор технічних наук, професор
Матвійчук Ярослав Миколайович,
професор кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювання
Національного університету “Львівська політехніка”;
доктор фізико-математичних наук, професор
Недашковський Микола Олександрович,
завідувач кафедри автоматизованих систем і програмування
Тернопільської академії народного господарства.
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “ 26 ” травня 2005 р. о “ 14 ” год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, .
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська,1.
Автореферат розісланий “ 21 ” квітня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Федасюк Д.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поліграфія однією з перших серед галузей виробництва стала застосовувати комп’ютерну техніку спочатку у видавничих, а згодом у друкарських і післядрукарських процесах, з метою скорочення часу випуску друкованих видань, адекватного реагування на постійне збільшення номенклатури видань та зменшення їх накладів. На базі персональних комп’ютерів почали створюватися різні комп’ютерні видавничі системи із використанням достатньо широкого спектру як ввідних пристроїв – сканерів, цифрових камер, маніпуляторів, модемів, так і вивідних пристроїв – лазерних, струминних, сублімаційних друкарок, насвітлювачів тощо, номенклатура та функціональні можливості яких постійно розширюються. Більше того, з появою цифрових друкарських машин до них стали під’єднувати комп’ютерні видавничі системи, утворюючи таким чином комп’ютерні видавничо-поліграфічні системи.
Особливістю комп’ютерних видавничо-поліграфічних систем є те, що конфігурація зв’язків між елементами таких систем, яку називають топологією, а також склад елементів може бути різним не тільки для випуску різних видів друкованих видань з різними обсягами та накладами, але й для одних і тих самих видів друкованих видань з однаковими обсягами та накладами. Варто зазначити, що такі системи, хоч і є еквівалентними стосовно виду друкованих видань, проте можуть бути нееквівалентними стосовно продуктивності, тобто можуть забезпечувати випуск однакової продукції за різні проміжки часу. Якщо донедавна основна увага при побудові комп’ютерних видавничо-поліграфічних систем була зосереджена на розробці структур форматів даних, програмних засобів набору та верстання, створення та опрацювання ілюстрацій, методів виведення (друкування) інформації, то зараз, у зв’язку із необхідністю скорочення часу випуску видань та забезпеченням друку “сьогодні на сьогодні”, увага стала приділятися підвищенню продуктивності таких систем.
Відомо, що при обмеженій швидкодії кожного із елементів системи, підвищення продуктивності системи в цілому можна здійснити шляхом застосуванням конвеєризації чи розпаралелювання. Для їх застосування необхідно провести аналіз топології зв’язків між елементами комп’ютерної видавничо-поліграфічної системи та виявити в ній ті елементи, до яких потрібно застосувати конвеєризацію або розпаралелювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ Й СИНТЕЗУ ТОПОЛОГІЙ КОМП’ЮТЕРНИХ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок