Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моральна культура державних службовців: сутність, стан та особливості формування

Моральна культура державних службовців: сутність, стан та особливості формування

Назва:
Моральна культура державних службовців: сутність, стан та особливості формування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
УДК 35.084.1:17.022.1
Нинюк Марія Антонівна
Моральна культура державних службовців:
сутність, стан та особливості формування
Спеціальність 25.00.01 - теорія та історія державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській Академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник - доктор філософських наук, професор Ребкало Валерій Андрійович, Українська Академія державного управління при Президентові України, проректор заочної та вечірньої форм навчання, завідувач кафедри політології
Офіційні опоненти:
доктор філософських наук, професор Левицька Олександра Іванівна,
Інститут туризму, економіки і права, професор кафедри філософії і соціальних наук
кандидат філософських наук, доцент Єфіменко Віталій Віталійович, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри етики, естетики і культурології
Провідна установа - Національний інститут стратегічних досліджень
(м. Київ)
Захист відбудеться “ 25 ” грудня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01. в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою:
03057, Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 201.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України
(03057, Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “24 ” листопапада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Шахов
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Формування нової системи державного управління в умовах реформування українського суспільства супроводжується зміною світоглядних засад, норм і цінностей, переорієнтацією масової свідомості, що впливає на моральні позиції і принципи діяльності державних службовців.
Управлінська й кадрова ситуація залишається в Україні складною і успішність адміністративної реформи значною мірою залежить від формування нового типу державного службовця. Значна частина службовців виявляється недостатньо морально мотивованою в цілому до своєї діяльності й до інноваційної діяльності зокрема. Заходи, що вживаються проти порушень моралі в середовищі державних службовців, хоч і дають певний ефект, але суттєво не оздоровлюють державну систему. Державні службовці на сьогодні не готові взяти на себе відповідальність за соціальні перетворення, бути здатними на їх звершення, що значною мірою пояснюється недостатнім розвитком їх моральної культури, формуванню якої в підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації кадрів не приділяється належної уваги.
Невідповідність рівня моральної культури статусу державних службовців, потребам розвитку демократичної держави й громадського суспільства породжує дисфункції, знижує ефективність діяльності управлінських кадрів, що робить необхідним вивчення її специфіки, стану та шляхів формування.
Важливість теми полягає в необхідності дослідження стану, особливостей, функціонування та формування моральної культури державних службовців, подоланні моральних дисфункцій і відхилень в управлінському середовищі як засобу інтенсифікації службової діяльності, підвищення її професіоналізму й соціальної ефективності.Сьогодні створені певні передумови й засади для дослідження моральної культури державних службовців, але власне дослідженню в сукупності її складових у процесі управління не присвячено жодної наукової роботи.
Не сприяє вирішенню зазначеної проблеми незавершеність формування законодавчої та нормативно-правової бази стосовно функцій, прав та обов’язків державних службовців, недостатня визначеність вимог щодо моральної культури державних службовців.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація безпосередньо пов’язана з виконанням наукових досліджень в Українській Академії державного управління при Президентові України за темою: “Державне управління та місцеве самоврядування” (ДР-ОК № 0200, V004103).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Моральна культура державних службовців: сутність, стан та особливості формування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок