Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНИЙ І ПРОГРАМНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕТВОРЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД

МАТЕМАТИЧНИЙ І ПРОГРАМНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕТВОРЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД

Назва:
МАТЕМАТИЧНИЙ І ПРОГРАМНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕТВОРЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,46 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Міщеряков Юрій Валентинович
УДК 004.896:004932.72
МАТЕМАТИЧНИЙ І ПРОГРАМНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕТВОРЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД
05.13.12 – Системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник– | доктор технічних наук, професор Петров Е.Г., Харківський національний університет радіоелектроніки, завідуючий кафедрою системотехніки. | Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Путятін Є.П., Харківський національний університет радіоелектроніки, завідуючий кафедрою інформатики.
доктор технічних наук, професор Ходаков В.Є., Херсонський державний технічний університет, завідуючий кафедрою інформаційних технологій.
Провідна установа– | Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (кафедра автоматизованих систем управління), Міністерство освіти та науки України.
Захист відбудеться “ 29 04 2003 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 27 03 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. По мірі розвитку електронно-обчислювальної техніки, удосконалювання інструментальних засобів для автоматизації проектування, а також усе більшого впровадження електронного документообігу багато проектних організацій переходять на проектування із використанням систем автоматизації проектування (САПР). Такі системи орієнтовані на розробку документації в електронному вигляді і містять у собі програмно-апаратні комплекси для підготовки повного комплекту текстової і графічної проектної документації.
Разом із тим існує величезна кількість креслень на паперових носіях, що можуть бути використані при автоматизованому проектуванні нових об'єктів і модернізації існуючих тільки в тому випадку, якщо вони будуть надані в електронному вигляді. У зв'язку з цим виникає необхідність переведення цих креслень в електронний вигляд.
Задача перетворення конструкторської документації в електронний вигляд розглядалася багатьма авторами. Значний внесок у розвиток даного напрямку досліджень внесли Путятін Є.П., Шлезингер М.І., Павлідіс Т., Дуда Р., Фолі Дж., Вельтмандер П.В. і ін. Їх роботи присвячені різним аспектам вирішення даної проблеми: усуненню завад на растрових зображеннях, нормалізації растрових зображень, проблемам сегментації, представлення растрової і векторної ін-фор-мації в ЕОМ, розпізнаванню образів.
Для вирішення означених вище задач розроблена велика кількість методів і алгоритмів. Однак у комплексній постановці проблема перетворення конструкторської документації вирішена не в повному обсязі. Тому актуальною є задача створення математичного і програмного інструментарію автоматизації процесів перетворення конструкторської документації в елек-тронний векторний вигляд.
Ця проблема лежить у руслі сучасних теоретичних досліджень в області обробки зображень і має велике практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Харківського національного університету радіоелектроніки в рамках держбюджетної теми № “Розробка математичних методів, алгоритмів і інструментальних засобів надшвидких перетворень зображень” (№ ГР U001948), що входить до складу координаційного плану Міністерства освіти і науки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНИЙ І ПРОГРАМНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ПЕРЕТВОРЕННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок