Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОАБРАЗИВНОЇ ОБРОБКИ ШЛЯХОМ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ ЇЇ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОАБРАЗИВНОЇ ОБРОБКИ ШЛЯХОМ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ ЇЇ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОАБРАЗИВНОЇ ОБРОБКИ ШЛЯХОМ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ ЇЇ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Бранспіз Олена Володимирівна
УДК 621.9.048
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОАБРАЗИВНОЇ
ОБРОБКИ ШЛЯХОМ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ
ЇЇ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ
Спеціальність 05.03.01 – процеси механічної обробки, верстати і інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м Луганськ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Лубенська Людмила Михайлівна,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля, м. Луганськ,
доцент кафедри технології машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Верезуб Микола Володимирович,
Національний технічний університет ”Харківський
політехнічний інститут”,
професор кафедри ”Різання матеріалів та різальних інструментів”;
кандидат технічних наук, доцент
Тарасюк Анатолій Петрович,
Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків,
проректор з наукової роботи.
Провідна установа: Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ.
Захист відбудеться: 20/06/ 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.09 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 17 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Узунян М.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Задачі економічного розвитку сучасної України неможливо вирішити без підвищення експлуатаційних і споживчих якостей промислової продукції, що пов'язано з вдосконаленням обробно-зачисних операцій (ОЗО), що складають від 10% до 70% трудомісткості різних виробів. У цей час широке застосування для ОЗО знаходить метод обробки вільними абразивами у вібруючих камерах (ВіО). Верстати, що реалізовують цей метод (ВіО-верстати), мають широкі технологічні можливості – обробка великої кількості деталей без необхідності їх установки і закріплення. Вони також задовольняють одній з вимог сучасного машинобудування – швидкому переналагодженню на випуск виробів різної номенклатури. Це – важливість ОЗО в машинобудуванні і ефективність ВіО для ОЗО – і визначає актуальність теми.
Ефективність ВіО забезпечується на практиці, крім іншого, вибором режиму обробки (амплітуда і частота вібрацій) і певних абразивних гранул, використанням пристріїв. При цьому емпіричний підхід у виборі відповідних параметрів є переважним, оскільки існуючий теоретичний матеріал охоплює не всі сторони процесу ВіО. Тому актуальною науково-технічною задачею є розробка наукових основ вибору оптимальних умов обробки з адекватним моделюванням процесу ВіО.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності: з планом НДР Східноукраїнського національного університету (тема ДН-42-98 "Теоретичні і експериментальні дослідження по виявленню взаємодії твердих тіл, розробка основ оптимізації і прогнозу в технологічних системах", № ДР 0198U002860 і тема ДН-19-01 “Моделювання взаємозв'язків геометричних і енергетичних параметрів електромеханічних процесів, пристроїв і технологічних систем енергозберігаючого напряму", № ДР 0101U03277); з програмою співпраці Східноукраїнського державного університету і Відкритого Акціонерного Товариства Іванівський Верстатобудівний завод (м. Іванівка, Луганська обл.) на 1998-2001 р.; з комплексною науковою програмою “Вібротехнологія" (Росія).
Мета досліджень: підвищення ефективності ВіО в U-подібних камерах ВіО-верстатів шляхом вибору раціональних значень основних параметрів, які впливають на кінцевий результат механічної обробки – зйом матеріалу з поверхні деталі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОАБРАЗИВНОЇ ОБРОБКИ ШЛЯХОМ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИБОРУ ЇЇ ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок