Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі металургійної галузі)

ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі металургійної галузі)

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі металургійної галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,71 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Федорченко Андрій Васильович
УДК 658.8:621
ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
(на прикладі металургійної галузі)
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Куденко Наталія Володимирівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри маркетингу | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Решетнікова Ірина Леонідівна,
Східноукраїнський державний університет,
завідувач кафедри маркетингу | кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Павлович,
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу,
завідувач кафедри маркетингу | Провідна установа - | Донецький державний університет,
Міністерства освіти і науки України,
кафедра маркетингу, м. Донецьк |
Захист відбудеться “ 22 ” грудня 2000 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1.
Автореферат розіслано “ 22 ” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Федонін О.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Успішна побудова ринкових механізмів господарювання в економіці України залежить, перш за все, від реструктуризації її надзвичайно незбалансованого господарського комплексу. Основою формування ринкових відносин повинна стати критична оцінка стану справ в усіх галузях вітчизняної економіки, застосування відповідного позитивного зарубіжного досвіду та урахування новітніх тенденцій розвитку світового господарства як на макро-, так і на мікрорівні.
Безперечним пріоритетом у процесі таких перетворень є всебічне урахування в господарській діяльності потреб споживачів. Саме на цій основі побудований та ефективно функціонує комплекс маркетингу у всіх розвинутих країнах. Однак ця обставина зумовила також появу істотного протиріччя між прагненням до максимального урахування індивідуалізованих потреб споживачів і прийняттям таких форм їх задоволення, які могли б бути максимально прийнятними для суспільства в цілому.
Саме тому є необхідність у зваженому підході до задоволення зростаючих потреб людства з урахуванням можливих наслідків цього процесу. Така думка правомірна для всіх рівнів відповідних потреб: від потреб окремої людини до потреб держави та людства взагалі. Дієвим інструментом досягнення необхідної рівноваги між ними є використання підприємствами концепції соціально-етичного маркетингу. Вона має на меті пов’язати ідеї отримання фірмами прибутків з питаннями задоволення споживачів і підвищення загального добробуту суспільства.
Питання дослідження еволюції концепцій маркетингового управління, у тому числі концепції соціально-етичного маркетингу, знайшли відображення в роботах Т. Левітта, Ф. Котлера, Б. Бермана, Ф. Букереля, А. Дайана, П. Дракера, Дж. Еванса, А.В. Войчака, С.С. Гаркавенко, В.Г. Герасимчука, В.Я. Кардаша, А.Ф. Павленка, А.О. Старостіної. Проте в умовах сьогодення подібні питання недостатньою мірою розроблені у вітчизняній економічній науці по відношенню до базових галузей економіки України, однією з яких є металургія. В той же час, орієнтація вітчизняних промислових підприємств на зовнішні ринки відповідних видів продукції робить урахування сучасних світових вимог важливою передумовою посилення їх ринкових позицій. Тому у даній роботі визначено напрямки адаптації позитивного зарубіжного досвіду та методологічних розробок у сфері соціально-етичного маркетингу по відношенню до функціонування підприємств металургійного комплексу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі металургійної галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок