Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ ВІЗУАЛЬНОГО ОБ'ЄКТНО_ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ КОНТУРНИХ Р_СХЕМ

МЕТОДИ І ЗАСОБИ ВІЗУАЛЬНОГО ОБ'ЄКТНО_ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ КОНТУРНИХ Р_СХЕМ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ВІЗУАЛЬНОГО ОБ'ЄКТНО_ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ КОНТУРНИХ Р_СХЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,38 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Одной из основных тенденций в области компьютерных технологий в последнее десятилетие было появление средств визуализации различной
информации. Графический пользовательский интерфейс, визуальное программирование и визуализация данных отражают естественно


Національна академія наук України
Інститут кібернетики імені В. М. Глушкова
На правах рукопису
ЄРШОВ Сергій Володимирович
УДК 51:681.3.06
МЕТОДИ І ЗАСОБИ ВІЗУАЛЬНОГО ОБ'ЄКТНО_ОРІЄНТОВАНОГО
ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ СИСТЕМ
НА ОСНОВІ КОНТУРНИХ Р_СХЕМ
01.05.03 — математичне та програмне забезпечення
обчислювальних машин і систем
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ 1998
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науковому центрі технології програмування ТЕХНОСОФТ Національного агентства з питань інформатизації при Президентові України та Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук,
професор ВЕЛЬБИЦЬКИЙ Ігор Вячеславович,
Міжнародний науковий центр технології програмування
ТЕХНОСОФТ Національного агентства з питань
інформатизації при Президентові України та
Національної академії наук України
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук
ПРОВОТАР Олександр Іванович,
провідний науковий співробітник
Інституту кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН України,
кандидат фізико-математичних наук
ДЕРЕЦЬКИЙ Валентин Олександрович,
провідний науковий співробітник
Інституту програмних систем НАН України
Провідна установа: Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики,
кафедра математичної інформатики.
Захист відбудеться "11" грудня 1998 р. о 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .194.02 при Інституті кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України за адресою:
252022 Київ 22, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічному архіві інституту.
Автореферат розісланий "4" листопада 1998 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради СИНЯВСЬКИЙ В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Трудомісткість процесу програмування зростає випереджаючими темпами в міру збільшення розмірів програм, що складаються. Великі програми, які складаються з десятків та навіть сотень тисяч машинних команд, потребують для своєї розробки та експлуатації додаткових засобів. Складність сучасних обчислювальних систем, а також висока вартість створення якісного та надійного програмного забезпечення ЕОМ стимулюють розвиток теоретично обгрунтованих методів та засобів розробки програмних систем. Особливо актуальним є застосування таких методів та засобів при об'єктно-орієнтованому підході до створення програмних систем.
Однією з основних тенденцій у галузі комп'ютерних технологій протягом останніх десятиріч був швидкий розвиток засобів візуалізації різноманітної інформації. Графічний інтерфейс користувача, візуальне програмування та візуалізація даних віддзеркалюють природне прагнення людини мати справу з графічними сутностями. Графічне зображення краще відповідає людським можливостям сприйняття, аналізу та обробки візуальної інформації порівняно з її звичайним представленням у вигляді текстів та таблиць.
Візуальне програмування та візуалізація програмного забезпечення призначені для поліпшення процесу програмування, особливо для програмістів-непрофесіоналів. Формалізовані візуальні мови набули широкого використання при проектуванні та розробці складних програмних систем. Вони є складовою частиною CASE_технології.
Проблеми традиційного неітеративного життєвого циклу програмного забезпечення, який не враховує потреб повторного використання та уніфікованої інтеграції фаз розробки програмного забезпечення (ПЗ), призвели до створення об'єктно_орієнтованого аналізу, об'єктно_орієнтованого проектування та об'єктно_орієнтованого програмування.
Об'єктно-орієнтовані методи розробки програмного забезпечення широко застосовують візуальні мови для аналізу, проектування, реалізації, супроводження та повторного використання програмних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ ВІЗУАЛЬНОГО ОБ'ЄКТНО_ОРІЄНТОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ КОНТУРНИХ Р_СХЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок