Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА СТРАТЕГІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ ЦИКЛІЧНОСТІ

МОДЕЛІ ТА СТРАТЕГІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ ЦИКЛІЧНОСТІ

Назва:
МОДЕЛІ ТА СТРАТЕГІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ ЦИКЛІЧНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАРПЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
УДК .338.12
МОДЕЛІ ТА СТРАТЕГІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ ЦИКЛІЧНОСТІ
Спеціальність 08.00.04 економіка та управління підприємствами
(автомобільний транспорт і дорожнє будівництво)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри транспортного права,
системного аналізу і логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
заслужений діяч науки і техніки
Коба Вячеслав Григорович,
Київська державна академія водного транспорту
ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного,
завідувач кафедри економіки і менеджменту.
кандидат економічних наук, доцент
Омельянович Олексій Романович,
Національний транспортний університет
доцент кафедри менеджменту.
Захист відбудеться «12» червня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26. 059. 04 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий «07» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних
наук, доцент В.В. Концева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дисертаційного дослідження. Для сучасного етапу розвитку економіки характерні динамічність і суперечливість ринкових перетворень. Розгляд господарських процесів у русі показав, що вони розвиваються не по прямій, поступово набираючи висоту. Циклічний розвиток економіки супроводжується високим рівнем економічної активності протягом тривалого часу, а потім спадом цієї активності до рівня нижчого за припустимий. Економічні коливання впливають на стан економічних процесів країни в цілому і найбільшою мірою на транспортну галузь.
Для забезпечення ефективності функціонування транспортної галузі в умовах економічної циклічності необхідно вирішити цілий ряд завдань як теоретичних, так і практичних, більшість з яких організаційно-економічні та управлінські.
Методологічними питаннями ефективного функціонування економічних систем в умовах циклічності займалися такі вчені – М.М. Авсентьєв, А.І. Амоша, С.П. Аукціонек, А.В. Базилюк, А.І. Бельчук, В.С. Дараян, Ю.П. Єхланов, А.Г. Івахненко, В.Г. Коба, Н.Д Кондратьєв, К.А. Кродерс, Г.М. Куманін, П.Р. Левковець, Л.А. Мендельсон, С.М. Меншиков, Митчелль Уеслей К, В.Я. Нусинов, О.Р. Омельянович, В.І. Павлюченко, Д.А Поспєлов, Г.С. Поспєлов, А.М. Румянцев, Ю.В. Яковець та інші.
Актуальність теми дисертаційної роботи полягає в системному, комплексному розгляді економічної системи країни і транспортної галузі в умовах зміни фаз економічного циклу та оптимізації основних факторів цієї системи на основі розроблення управлінських, організаційних та методичних засобів. Розроблення методів, моделей і критеріїв забезпечення ефективності функціонування підприємств транспортної галузі в умовах зміни фаз циклу та їх використання на практиці є основою для формування механізму прийняття управлінських рішень в умовах циклічності.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі „Транспортне право, системний аналіз та логістика” Національного транспортного університету згідно з планами науково-дослідних робіт за темою „Забезпечення ефективності роботи автотранспортних підприємств в умовах зміни фаз економічного циклу” (номер державної реєстрації 0107U000303). Особисто автором у контексті цієї роботи розроблено теоретичні та удосконалено методичні аспекти формування оптимального механізму прийняття рішення та визначення альтернативи поведінки вантажних автотранспортних підприємств (АТП) в умовах зміни фаз економічного циклу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА СТРАТЕГІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ ЦИКЛІЧНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок