Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,10 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ДУДІН Тимофій Миколайович
УДК 353:351.82
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник – | доктор наук з державного управління, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
КОРЕЦЬКИЙ Микола Христофорович,
Гуманітарний університет
“Запорізький інститут державного
та муніципального управління”,
перший проректор.
Офіційні опоненти – | доктор наук з державного управління, професор
ВОРОТІН Валерій Євгенович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
професор кафедри економічної
теорії та історії економіки;
кандидат наук з державного управління
ГОРНИК Володимир Гнатович,
Міністерство промислової політики України,
начальник управління.
Провідна установа – | Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, м. Київ.
Захист відбудеться “21” квітня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1 поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, пр. Московський, 75.
Автореферат розісланий “20” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лебець В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У процесі ринкової трансформації української економіки в найскладнішому становищі опинилася інвестиційна сфера, від якої залежить вирішення багатьох соціально-економічних проблем, безпосередньо пов’язаних із забезпеченням економічного зростання і макроекономічної стабільності, конкурентоспроможності суб’єктів господарювання, відповідності структури виробництва кон’юнктурі ринку. Для забезпечення стійкого розвитку економіки та підвищення конкурентоздатності країни необхідні щорічні інвестиції в обсягах, що набагато перевищують нинішні.
Актуальність теми визначається демократичними перетвореннями у суспільстві та прагненням України інтегруватися у європейське співтовариство, потребами в залученні іноземного капіталу, внутрішніми змінами в ринковому середовищі, необхідністю упровадження ефективних механізмів щодо залучення іноземних інвестицій в економіку України. Важливо, з одного боку, адаптувати сучасний зарубіжний досвід у сфері маркетингу, менеджменту, організації ефективної системи мотивацій, а з іншого – прискорити процес пристосування вітчизняних підприємств до ринкових умов господарювання, відновлення і модернізація виробництва на основі новітніх технологій. Становище ускладнюється різким зростанням конкуренції країн-реципієнтів капіталу на світовому ринку інвестиційних ресурсів, надто низьким рівнем рейтингу інвестиційного потенціалу й особливо інвестиційного ризику України.
В умовах обмеженості інвестицій у виробничі фонди та обмеженості джерел фінансування більшості галузей, іноземні інвестиції можуть стати вагомим фактором пожвавлення інноваційних процесів. Для їх залучення необхідно вжити адекватні економічні, організаційні, інституціональні, правові та адміністративні заходи, що пов’язані з довірою зарубіжних інвесторів, інвестиційною привабливістю української економіки тощо.
Стан наукової розробки проблеми. В українській і зарубіжній науковій літературі є чимало праць, присвячених різним аспектам іноземного інвестування. Надзвичайно важливе значення мають фундаментальні наукові положення класиків світової економічної науки Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок