Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВфабрикатІв З КУЛЬТИВОВАНИХ ГРИБІВ ГЛИВА ЗВИЧАЙНА ТА КУЛІНАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ

ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВфабрикатІв З КУЛЬТИВОВАНИХ ГРИБІВ ГЛИВА ЗВИЧАЙНА ТА КУЛІНАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВфабрикатІв З КУЛЬТИВОВАНИХ ГРИБІВ ГЛИВА ЗВИЧАЙНА ТА КУЛІНАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,36 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Харківський державний університет
харчування та торгівлі
М’ячикова ніна іванівна
УДК 635.8.002.2:641.8–035.258
ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВфабрикатІв
З КУЛЬТИВОВАНИХ ГРИБІВ ГЛИВА ЗВИЧАЙНА
ТА КУЛІНАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ
Спеціальність 05.18.16 – технологія продуктів харчування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському державному університеті харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Крайнюк Людмила Миколаївна,
Харківський державний університет харчування та торгівлі,
завідувач кафедри технології харчування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пересічний Михайло Іванович,
Київський національний торговельно-економічний
університет, декан факультету ресторанно-готельного
та туристичного бізнесу, професор кафедри технології
та організації ресторанного господарства
кандидат технічних наук, доцент
Гніцевич Вікторія Альбертівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського,
доцент кафедри технології харчування
Провідна установа: Полтавський університет споживчої кооперації України,
кафедра технології і організації ресторанного господарства
Захист відбудеться “15” червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: вул. Клочківська, 333, м. Харків, 61051.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: вул. Клочківська, 333, м. Харків, 61051.
Автореферат розіслано “ ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дубініна А.А.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Зростаючі темпи сучасного життя населення країни, виникнення нових організаційних форм у системі ресторанного господарства зумовлюють централізацію процесів виробництва кулінарної продукції, підвищення попиту на високоякісну, легку у споживанні їжу. Усе це сприяє розвитку виробництва напівфабрикатів, у тому числі високого ступеня готовності, та готових до вживання кулінарних виробів. Крім того, за умов погіршення екологічної ситуації все більше уваги приділяється якості та безпеці продуктів харчування, що виробляються.
Їстівні гриби є джерелом повноцінних білків, вітамінів, мінеральних речовин, харчових волокон, мають лікувально-профілактичні властивості. Останнім часом усе більшого розповсюдження серед культивованих грибів набуває глива звичайна (Pleurotus Ostreatus). Переваги в технології вирощування та низка специфічних особливостей хімічного та морфологічного складу відрізняють її від традиційних грибів. Питаннями вивчення хімічного складу, вирощування, збереження гливи займалися такі вчені, як П.А. Сичов, І.О. Дудка, Н.О. Бісько, Б.П. Колтунов та ін. Разом з цим широке впровадження її у виробництво і просування на споживчому ринку як екологічно чистого та корисного продукту обмежується відсутністю робіт, що висвітлюють наукові основи технології переробки.
Таким чином, розробка науково-обґрунтованої комплексної технології переробки культивованих грибів глива звичайна (КГГЗ) у напівфабрикати високої якості із максимальним збереженням харчової та біологічної цінності вихідної сировини, визначеними функціонально-технологічними властивостями, які зручні у споживанні та задовольняють потреби сучасного споживача, є актуальною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано згідно з планом науково-дослідних робіт кафедр технології харчування, енергетики та фізики Харківського державного університету харчування та торгівлі за темами №2-98-01В “Фізико-хімічні та технологічні проблеми стану води в харчових продуктах”, №1-02-04Б “Розробка та впровадження сучасних технологій кулінарної продукції та забезпечення її конкурентоспроможності”, №20-04-04Б “Розробка технології продукції тривалого зберігання з культивованих грибів глива звичайна” (№ державної реєстрації 0104U002591).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВфабрикатІв З КУЛЬТИВОВАНИХ ГРИБІВ ГЛИВА ЗВИЧАЙНА ТА КУЛІНАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ЇХ ВИКОРИСТАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок