Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МУЗИКАНТА-ПЕДАГОГА ДО ІННОВАЦІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МУЗИКАНТА-ПЕДАГОГА ДО ІННОВАЦІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МУЗИКАНТА-ПЕДАГОГА ДО ІННОВАЦІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
245
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Південноукраїнський державний педагогічний
університет (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського
Шевченко Лілія Михайлівна
УДК 378:78
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МУЗИКАНТА-ПЕДАГОГА
ДО ІННОВАЦІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор
Карпова Елла Едуардівна,
Південноукраїнський державний педагогічний університет (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського, завідувач кафедри дошкільної педагогіки
Офіційні опоненти – доктор педагогічних наук
Ліненко Алла Францівна,
Південноукраїнський державний педагогіч-ний університет (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського
доцент кафедри музично-інструментальної підготовки;
- кандидат педагогічних наук, професор
Дашковський В’ячеслав Якович,
Одеська державна консерваторія
ім. А.В. Нежданової
декан фортепіанного факультету.
Провідна установа – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, кафедра гри на музичних інструментах, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “11” грудня 2000 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського за адресою: 65091, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського за адресою: 65091, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “11” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Трифонова О.С.
загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. Глибокі соціальні, духовні та економічні зрушення, що відбуваються на межі третього тисячоліття в нашому суспільстві поставили систему освіти в ряд найважливіших соціальних інституцій. За цих умов особистість педагога, якість його професійної діяльності набувають особливої значущості. Складність змін, що відбуваються в суспільстві і зокрема в системі освіти, потребують від нього високого рівня професійності і загальної культури, ціннісного самовизначення, здатності здійснювати свою діяльність згідно з принципами демократизму і гуманізму, в дусі толерантності і визнання самоцінності кожної людини. Все це обумовлює високі вимоги як до системи підготовки майбутнього педагога до професійної діяльності, так і до якості цієї діяльності.
Численні явища, які спостерігаються в системі спеціальної музичної освіти, засвідчують, що темпи її оновлення суттєво відстають від зрушень у галузі науки, потреб суспільства в розвитку музичної культури. Система музичної освіти, її зміст, методика залишаються незмінними майже століття, музикант-педагог, як головна рушійна сила освітнього процесу, немає спеціальної підготовки до її розвитку й вдосконалення. У зв’язку з цим виникає протиріччя між соціальною потребою якісних змін у системі спеціальної музичної освіти і станом готовності педагогів-музикантів до розвитку і вдосконалення своєї професійної діяльності. Розв’язання цього протиріччя обумовило вибір теми дослідження і формулювання його проблеми: які закономірності професійного становлення музиканта як особистості забезпечують його готовність до інновацій в педагогічній діяльності.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дослідження є складовою частиною комплексної програми науково-дослідної роботи кафедри дошкільної педагогіки Південноукраїнського державного педагогічного університету (м. Одеса) ім. К.Д. Ушинського, що виконується за проблемою “Варіативна система психолого-педагогічної підготовки фахівців у сучасних умовах” у рамках державної програми “Вчитель” Міністерства освіти і науки України (протокол № 5 від 26.12.1996 р. засідання Вченої ради).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МУЗИКАНТА-ПЕДАГОГА ДО ІННОВАЦІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок