Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ І ВНУТРІШНІХ ПАРАМЕТРІВ (для умов Сирії)

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ І ВНУТРІШНІХ ПАРАМЕТРІВ (для умов Сирії)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ І ВНУТРІШНІХ ПАРАМЕТРІВ (для умов Сирії)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МУЛХИМ МУРГАФ
УДК 339.03 : 658.5
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ
З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ І
ВНУТРІШНІХ ПАРАМЕТРІВ
(для умов Сирії)
Спеціальність 05.23.08 – технологія та організація промислового та
цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Шебек Микола Олександрович,
Київський національний університет будівництва і
архітектури, доцент кафедри організації і управління
будівництвом
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бушуєв Сергій Дмитрович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри проектного менеджменту
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Маслов Юрій Олексійович, Спеціалізована державна організація „Київдержекспертиза”, головний спеціаліст-експерт
Провідна установа
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться 19.05.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 16.04.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03
к.е.н., доцент Погорельцев В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економічний розвиток Сирії вимагає нових підходів до системи планування організації всіх виробництв, у тому числі будівельної галузі, де основним структурним елементом є будівельна фірма, яка в умовах ринку вступає у взаємозв'язок з безліччю непередбачених чинників, що ви-магає необхідності відмовлення від жорсткої адміністративно-командної системи і переходу до гнуч-кої системи діяльності будівельних фірм. Реалізація такого шляху пов'язана з розробкою стратегії діяльності організації, де визначаються головні стратегічні пла-ни, мета й завдання, тактичні шляхи ресурсного й фінансового забезпечення, спосо-би й методи досягнення мети і вирішення проблем, що виникають.
Процес удосконалення діяльності будівельних фірм відповідно до умов Сирії необхідно розгля-дати як системну трансформацію, що проводиться на основі фундаментальних нау-кових досліджень, які здійснюють якісні зміни економічної ситуації в країні, спрямова-ні на забезпечення підвищення ефективності функціонування будівельних фірм, зусилля яких, у першу чергу, будуть направленні на подолання недоліків, що суттєво стримують під-вищення ефективності будівельного виробництва.
До таких недоліків відносяться: значні втрати внутрізмінного часу; низька якість будівельної продукції; "штурми і аврали"; несумлінна звітність і статистичні дані; несвоєчасне, і нерід-ко некомпетентне, представлення замовникам проектно-кошторисної документації; несвоєчасне і некомплектне постачання матеріалів, виробів і конструкцій, іноді низької якості; несвоєчасне оновлення основних фондів будівельних фірм і підприємств будіндустрії; порівняно висока в деяких регіонах плинність кадрів робітників-будівельників; низька якість багатьох видів інструментів, засобів малої механізації та багато іншого. Все це значно знижує проду-ктивність праці в будівництві, збільшує його тривалість, призводить до перевитрат матеріальних і фінансових засобів, ускладнює вирішення питань розвитку соціальної сфери і незалежності держави взагалі, вимагає кардинальних змін.
Наявність невирішених науково-практичних задач по удосконаленню організації діяльності будівельних фірм і нагальна потреба в їх розв'язанні обумовлюють ак-туальність даної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ І ВНУТРІШНІХ ПАРАМЕТРІВ (для умов Сирії)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок