Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОМЕННОЇ ПЛАВКИ НА ПІДСТАВІ КОНТРОЛЮ ГАЗОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОМЕННОЇ ПЛАВКИ НА ПІДСТАВІ КОНТРОЛЮ ГАЗОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОМЕННОЇ ПЛАВКИ НА ПІДСТАВІ КОНТРОЛЮ ГАЗОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТИЩЕНКО ОЛЕГ МИТРОФАНОВИЧ
УДК 669.162
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОМЕННОЇ ПЛАВКИ НА ПІДСТАВІ КОНТРОЛЮ ГАЗОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Спеціальність: 05.16.02 – “Металургія чорних металів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Маріуполь – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаському державному технічному університеті (м.Алчевськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Новохатський Олександр Михайлович,
Донбаський державний технічний університет, декан, доцент кафедри “Металургія чорних металів”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Томаш Олександр Анатольович, Приазовський державний технічний університет, ст. науковий співробітник кафедри “Металургія чавуну”
кандидат технічних наук
Петренко Віталій Олександрович, ВАТ “Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського”, помічник генерального директора.
Провідна організація: Національна металургійна академія України (м.Дніпропетровськ)
Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “16” березня 2007 р. о 14-00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.052.01 при Приазовському державному технічному університеті за адресою: 87500, м.Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою: 87500, м.Маріуполь Донецької області, вул. Апатова, 115.
Автореферат розосланий “31” січня 2007г.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 12.052.01,
доктор технічних наук, професор Маслов В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Доменна піч на початку 21 століття залишається основним агрегатом чорної металургії під час вироблення рідкого чавуну, що є металошихтою для сталеплавильного виробництва. Стратегічним завданням чорної металургії за зростаючого дефіциту коксівного вугілля є вдосконалення технології виплавлення чавуну з метою зменшення його собівартості. Основна роль у вирішенні цього завдання на початку нового тисячоліття, як і раніше, залишається за доменною піччю.
Високопродуктивна й економічна робота доменної печі значною мірою залежить від того, як організовано рух і розподіл газів і шихти в її робочому просторі. Рух газів і розподіл їх у печі визначається багатьма чинниками, але основним серед них є гранулометричний склад шихти. Раціональне розподілення завантажуваних залізорудних матеріалів на колошнику за високої коливності крупності забезпечить необхідну газопроникність по всьому перерізу печі, що дозволить більшою мірою використати теплову й хімічну енергії газового потоку.
Тому актуальними є роботи, спрямовані на розроблення нових способів контролю якості й особливо гранулометричного складу залізорудних матеріалів для вирішення завдання керування газовим потоком доменної плавки через регулювання режимів їхнього завантаження на колошнику доменної печі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами темами: Виконання роботи було пов’зане з планами науково-дослідних робіт Міністерства промислової політики, Міністерства освіти і науки України, Донбаського державного технічного університету, політики ВАТ “Єнакіївський металургійний завод”.
В основу дисертації покладено результати робіт: “Розроблення теоретичних засад визначення газодинамічних характеристик шару шихтових матеріалів доменного виробництва на підставі безконтактного контролю їхньої якості” (№ держреєстрації 0197U018210), “Розроблення методів оптимізації технології комплексу доменна піч – конвертер” (№ держреєстрації 0103U002541), виконаних за особистої участі автора.
Мета й завдання досліджень: Метою роботи є теоретичне обгрунтуваня, експериментальні дослідження, розроблення способів, спрямованих на вирішення проблеми ведення доменної плавки за змінюваних газодинамічних властивостей завантажуваних шихтових матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОМЕННОЇ ПЛАВКИ НА ПІДСТАВІ КОНТРОЛЮ ГАЗОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок