Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Динамічні процеси у вібромашинах для об’ємної обробки з дебалансним віброзбудником

Динамічні процеси у вібромашинах для об’ємної обробки з дебалансним віброзбудником

Назва:
Динамічні процеси у вібромашинах для об’ємної обробки з дебалансним віброзбудником
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,52 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний університет “Львівська політехніка”
Топільницький Володимир Григорович
УДК 621.9.048
Динамічні процеси у вібромашинах для об’ємної обробки
з дебалансним віброзбудником
05.02.09 – динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Стоцько Зіновій Антонович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
директор Інституту інженерної механіки та транспорту,
завідувач кафедри “Електронне машинобудування”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Сердюк Леонід Іванович,
Полтавський державний технічний університет
ім. Ю. Кондратюка Міністерства освіти і науки України (м. Полтава),
завідувач кафедри “Тео-ретич-на механіка”;
кандидат технічних наук, доцент
Панкевич Борис Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Нарисна геометрія та графіка”.
Провідна установа – | Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра “Динаміка і міцність машин та опір матеріалів” Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться “15” травня 2002р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий “ 11 ” квітня 2002р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Форнальчик Є.Ю.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Область використання вібраційних машин для об’ємної обробки достатньо широка і має тенденцію до подальшого росту в машинобудівній, гірничодобувній, будівельній та інших галузях промисловості. Обґрунтоване включення в технології виготовлення виробів, зокрема на завершальних стадіях, методу вібраційної об’ємної обробки дає змогу усунути дефекти попередніх операцій і досягнути стану максимальної якості та виконання вимог, які ставляться до поверхонь оброблюваних деталей, суттєво підвищити їх експлуатаційну стійкість. Незважаючи на широкий спектр застосування вібраційних оброблювальних машин, динамічні процеси, які мають місце у таких складних системах, описувались в основному в лінійній постановці, що переважно неадекватно відображає реальні фізичні явища процесу. Потреби практики вимагають прогнозування результатів обробки залежно від форми оброблюваних деталей, їх структури, фізико-механічних властивостей, а тому і відповідного вибору виду сипкого оброблювального середовища та характеристик вібромашини з урахуванням нелінійних сил, які мають місце при їх взаємодії. Розв’язання таких комплексних задач, що враховують вплив приводу на динаміку різних видів середовища та оброблюваного тіла, дає можливість прогнозувати інтенсивність взаємодії між ними (процес металознімання чи поверхневої деформації оброблюваних деталей), відповідним чином вибирати геометричні і кінематичні параметри вібромашини, а в кінцевому результаті – знизити їх метало- та енергоємність та збільшити інтенсивність обробки виробів у них. Цим і пояснюється актуальність виконаного дослідження динамічних процесів у вібромашинах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась в рамках держбюджетної науково-дослідної теми ”Дебаланс” “Розробка теоретичних основ моделювання і проектування вібраційних машин об’ємної обробки виробів з дебалансним приводом” (номер державної реєстрації 0100U000509) у Національному університеті “Львівська політехніка” впродовж 2000-2001 років.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є розроблення комплексної моделі системи “вібромашина – оброблювальне середовище” методом створення взаємопов‘язаних моделей руху робочого органу вібромашини і сипкого середовища та дослідження на її основі динамічних процесів у системі для визначення впливу параметрів машини і сипкого середовища на чинники інтенсивності обробки виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Динамічні процеси у вібромашинах для об’ємної обробки з дебалансним віброзбудником

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок