Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ У ЛІТАКОБУДУВАННІ

СТРУКТУРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ У ЛІТАКОБУДУВАННІ

Назва:
СТРУКТУРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ У ЛІТАКОБУДУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,73 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТКАЧЕВСЬКИЙ Яків Ілліч
УДК 514.182
СТРУКТУРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ
ОБ'ЄКТІВ У ЛІТАКОБУДУВАННІ
Спеціальність 05.01.01 - Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: заслужений працівник народної освіти України,
доктор технічних наук, професор
Ванін Володимир Володимирович,
завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та
комп’ютерної графіки,
Національний технічний університет України “КПІ”
(м. Київ)
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Бадаєв Юрій Іванович,
завідувач кафедри інформаційних технологій
Київської державної академії водного транспорту
імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
- кандидат технічних наук, доцент
Гриценко Іван Анатолійович,
начальник управління автоматизованих систем,
Державне підприємство “Київський авіаційний
завод “АВІАНТ”.
Провідна установа: Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки, м. Донецьк.
Захист відбудеться “____” _____________ 2007 р. о ____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розіслано “ ____” ________________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06
кандидат технічних наук, доцент В. О. Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток літакобудування потребує постійної розробки нових ефективних методик конструювання на засадах комп’ютерних інформаційних технологій, що неможливо без досліджень по оптимізації процесів автоматизованого проектування та геометричного моделювання окремих агрегатів і частин літака, їх синтезу та взаємозв’язку.
Розробка структурно-параметричних геометричних моделей (СПГМ) всього літального апарату, які об’єднують в собі параметричні геометричні моделі агрегатів, що входять, і забезпечують широкі можливості в оптимізації процесів проектування і скороченні термінів створення складних технічних об’єктів є актуальною задачею прикладної геометрії.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано в рамках державної бюджетної науково-дослідної теми 0105U001438 “Теорія моделювання конструкторсько-технологічних поверхонь складної форми стосовно безплазового виробництва” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Мета та задачі дослідження. Метою дослідження є підвищення ефективності автоматизованого проектування літака шляхом розробки та впровадження нової технології геометричного моделювання складних технічних об’єктів на базі сучасних досягнень прикладної та обчислювальної геометрії, комп’ютерної графіки з застосуванням інтегрованих програмних комплексів.
Об’єкт дослідження – процеси розробки та супроводу базової геометрії літака (комплексу поєднаних в одне ціле взаємоузгоджених структурно-параметричних геометричних моделей окремих агрегатів), що є еталонною геометричною інформацію для проектування та виготовлення літального апарату. Базова геометрія літака задає зовнішню поверхню та конструктивно-технологічні бази.
Предмет дослідження – удосконалення методики автоматизованої розробки та модифікації структурно-параметричних геометричних моделей базової геометрії літака, підвищення ефективності їх використання на всіх етапах життєвого циклу літака.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРУКТУРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКЛАДНИХ ГЕОМЕТРИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ У ЛІТАКОБУДУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок